ggg ggg ggg

Na spotkaniu wigilijnym w Słupnie…

Pierwsze spotkanie opłatkowe mieszkańców z nowym burmistrzem Krzysztofem Chacińskim i jego małżonką, w najstarszym w gminie Radzymin wiejskim Kole Emerytów w Słupnie, przebiegło w serdecznej, rodzinnej atmosferze.

700

 

Obok gospodarza miasta, swoją obecnością zaszczycili seniorów również: ks. proboszcz Piotr Kluk wraz z byłym proboszczem ks. Maksymilian Sową, delegacja z Zarządu Oddziału Rejonowego PZERiI w Radzyminie, seniorzy z Koła w Nadmie, radna Słupna Teresa Jóśk oraz była Dyrektor szkoły w Słupnie.

 

701
Spotkanie opłatkowe stało się naszą tradycją. Panie z naszego Koła przygotowały potrawy wigilijne, zaś do dekoracji pomieszczeń wykorzystały wcześniej zrobione ozdoby bożonarodzeniowe. W świąteczny nastrój wprowadził zgromadzonych ks. proboszcz Piotr Kluk oraz pan burmistrz Krzysztof Chaciński. Wszyscy po przełamaniu się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń zasiedli do wspólnej kolacji i wspólnego śpiewania kolęd. W miłej świątecznej atmosferze wspominano chwile spędzone na spotkaniach emeryckich.

 

702
Zarząd oraz członkowie Koła Emerytów w Słupnie życzą wszystkim znajomym zdrowych, rodzinnych, pełnych pomyślności Świąt Bożego Narodzenia!
/Krystyna Terlecka, R.L./

 

703

3 231 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Cudze chwalicie, swego nie znacie”, czyli przedświąteczne odkrywanie Stolicy przez uczniów radzymińskiej „Stalowej Jedynki”…

W środę, 17 grudnia uczniowie klasy IV e Szkoły Podstawowej nr 1 im ppłk pil. Mariana Pisarka w Radzyminie pod...

Zamknij