ggg ggg

Modernizacja Orlika

Tłuszczański Orlik będzie jak nowy. Wszystko za sprawą prac, jakie zostaną wykonane za kwotę 1 266 233,70 zł.

Co zostanie zmodernizowane? Płyta boiska z trawy syntetycznej, ogrodzenie i piłkochwyty, oświetlenie obiektu (obecne lampy zostaną zamienione na LEDowe), a także osprzęt – wyposażenie stałe i ruchome na obu boiskach i zaplecze socjalno-szatniowe.

Podpisałem dziś umowę z Panią Grażyną Kowalską z firmy COMPLEXE SPORTIF na przebudowę tłuszczańskiego Orlika. Oprócz tego, że przetarg udało się rozstrzygnąć za pierwszym razem, a zaproponowane kwoty mieściły się w wyznaczonym budżecie cieszy fakt, że inwestycję będzie realizowała firma z naszej Gminy. Zakres prac jest bardzo szeroki, więc nie ma na co czekać i już w przyszłym tygodniu Wykonawca zostanie wprowadzony na budowę, a za ok.
5 miesięcy wysłużony 14- letni „Orlik” na którym codziennie prowadzone są zajęcia i mecze będzie, jak nowy- Burmistrz Tłuszcza Paweł Bednarczyk 712 000,00 zł dofinansowania zostało przyznanychw ramach programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012”.

/Info UG Tłuszcz/

186 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Otwarcie Klubu Senior+
w Nowinkach

W niedzielę, 4 lutego w Nowinkach (Gm. Jadów) odbyła się uroczystość oddania do użytku Klubu Senior +. Wśród licznie zebranych...

Zamknij