ggg ggg

Mnóstwo dobrej zabawy na Dniu Dziecka w Marianowie!

W sobotę, 28 maja w Marianowie (gm. Dąbrówka) odbył się niezwykle udany piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, pod hasłem „Bezpieczne wakacje”.

 

DSCF2274

 

Impreza pod honorowym patronatem wójta Dąbrówki Radosława Korzeniewskiego, zorganizowana została z inicjatywy mieszkańców trzech sołectw: Marianowa, Dręszewa i Kowalichy oraz radnej okręgu Marianów – Dręszew Reginy Łukasiewicz.
Z myślą o najmłodszych i ich opiekunach przygotowano wiele atrakcji. Dzieci mogły skorzystać z darmowej waty cukrowej i zamku dmuchanego. Nie zabrakło także gorącej wojskowej grochówki i słodkiego poczęstunku.
Impreza rozpoczęła się meczem piłki nożnej. Odbyło się też wiele konkurencji m.in.: przeciąganie liny, biegi, skoki w workach oraz spacer z przeszkodami.
Wielką niespodzianką okazał się przyjazd strażaków z jednostki OSP Zaścienie. (Zwiedzając wóz strażacki i uczestnicząc w pokazie zorganizowanym przez druhów, dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy).
Dodatkowymi atrakcjami było malowanie buziek, robienie naszyjników i wspólne kolorowanie. Piknik zakończył się występem pana Włodzimierza Karasińskiego oraz ogniskiem.
Zabawa nie odbyłaby się, gdyby nie sponsorzy: Tago PPC Tadeusz Gołębiewski, Grodno S.A., Cukiernia „Marzenie” oraz Piekarnia ,,Żytnia” K. i W. Rasińscy. Podziękowania należą się też Cukierni M. i S. Turkiewicz, Cukierni A. Getka; Państwu: Mirosławowi i Bożenie Kujawa, Annie i Pawłowi Polak, Jagodzie i Krzysztofowi Staśkiewicz, Zbigniewowi Pawlak, Arturowi i Magdalenie Dziążak, Henrykowi i Bożenie Chychłowskim oraz Agnieszce i Jackowi Gmurczyk. Dziękujemy też wszystkim przybyłym dzieciom i ich rodzicom, wszystkim zaproszonym gościom i osobom pomagającym przy organizacji Dnia Dziecka.
Karolina Kryszkiewicz

909 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
WESOŁO W JASIENICY

W ostatnią sobotę, 4 czerwca przy Zespole Szkół w Jasienicy odbył się piknik rodzinny pod hasłem „Uśmiech jest jak słońce”....

Zamknij