ggg ggg ggg ggg

Młodzież z Gminy Wąsewo zapobiega pożarom…..

W hali sportowej GCSiR w Wąsewie przeprowadzono eliminacje gminne XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn.  „Młodzież zapobiega pożarom”.

cx

Turniej zorganizował Zarząd Gminny ZOSP RP w Wąsewie przy współpracy Gminy Wąsewo i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Ostrowi Mazowieckiej. Eliminacje przeprowadzono w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazja. W eliminacjach wzięło 14 uczniów ze szkół podstawowych w Brudkach Starych, Rząśniku Włościańskim , Trynosach – Osiedle oraz Publicznego Gimnazjum w Wąsewie. Po przeprowadzeniu etapu pisemnego i ustnego Komisja pod przewodnictwem st. kpt. Dariusza Zadrogi zakwalifikowała do eliminacji powiatowych następujących uczniów:
-kat. szkoły podstawowe: Michał Kubat, Katarzyna Rychlik i Oliwia Gocłowska.
-kat. gimnazja: Natalia Skoczeń, Maja Podolak i Jakub Kusik.
Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek oraz kamizelki odblaskowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe, które przekazał Kierownik BZOCiSW pan Józef Marek Jastrzębski, zwycięzcy zaś otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Wąsewo.
Opiekunom zawodników, zawodnikom, członkom Komisji dziękujemy za zaangażowanie, zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów na eliminacjach powiatowych.

1 999 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
MUZEUM BEZ PIENIĘDZY, MIASTO BEZ PERSPEKTYW

Historia lubi się powtarzać i w Ostrowi Mazowieckiej znów przeżywamy deja wu, czyli 10 radnych na czele z radnym Jackiem...

Zamknij