ggg ggg ggg

Mikołajki w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie

Mikołajki to święto, na które szczególnie czekają dzieci. Tego dnia odwiedza ich Święty Mikołaj i obdarowuje wszystkich drobnymi upominkami. Tradycyjnie już 6 grudnia także do przedszkolaków ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie przybył Święty Mikołaj.

Aby umilić czas oczekiwania na wyjątkowego gościa, najmłodsi wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie uczestniczyli w specjalnie przygotowanych na tę okazję zabawach i animacjach. Taniec i śpiew rozbrzmiewał w całej szkole. W zabawie mikołajkowej dzieciom towarzyszyły: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Dyrektor SOSzW w Węgrowie Hanna Kasperowicz i Wiceprezes Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SPONIA-Węgrów” Urszula Krasnodębska. W świątecznej atmosferze i świetnych humorach dzieci doczekały się Mikołaja, który bawił się razem z nimi a następnie wszystkich obdarował prezentami. To był wyjątkowy czas, który dostarczył maluszkom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.
Wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SPONIA-Węgrów”
zostało sfinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Węgrowie.

/Info Starostwo Powiatowe w Węgrowie/

104 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uroczyste otwarcie sali w Ekonomiku

W obecności Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbiety Lanc w dniu wczorajszym oficjalnie otwarto przebudowaną salę gimnastyczną w ostrowskim „Ekonomiku”. Uroczystego...

Zamknij