ggg ggg ggg

Mazowiecka Sportowa Senioriada

15 września seniorzy z małkińskiego Klubu Senior+ wzięli udział w pierwszej Mazowieckiej Sportowej Senioriadzie, która odbyła się na Stadionie Miejskim w Mrozach.

Mazowieccy seniorzy rywalizowali m.in. w turniejach tenisa i tenisa stołowego, w konkurencjach lekkoatletycznych, strzelectwie z broni pneumatycznej, łucznictwie i wyścigach na ergonometrach wioślarskich. Każdy uczestnik mógł wziąć udział w konkurencjach rekreacyjnych takich jak: slalom z tzw. popychajką lub fajerką, rzut piłką lekarską, mini krokiet, dart, speedminton, tenis plażowy, czy curling plenerowy. Największą popularnością cieszyły się zajęcia nordic walking pod kierunkiem aktualnego Mistrza Polski Krzysztofa Człapskiego. Na scenie seniorzy mogli zaprezentować przygotowane występy artystyczne.
W miasteczku Zdrowego Seniora uczestnicy korzystali z porad medycznych, pomiaru ciśnienia tętniczego, pomiaru cukru oraz wielu innych atrakcji.
Nasi seniorzy wrócili w bardzo dobrych nastrojach z 12 medalami, które zdobyli w konkurencjach sportowych.

Gratulujemy wspaniałego wyniku.
/Info/

2 072 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Patriotyczny wieczór w Uniwersytecie Trzeciego Wieku

W dniu 19 września 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Chmielewie odbył się wykład z koncertem pieśni patriotycznej. Jest to...

Zamknij