ggg ggg ggg ggg

Mazowiecka KAS realizuje swoje zadania

Zagrożenie koronawirusem spowodowało wprowadzenie ograniczeń w kontaktach bezpośrednich z  urzędami skarbowymi i celno-skarbowymi.

Nie oznacza to jednak, że nie otrzymasz zwrotu podatku, czy odpowiedzi na wniosek
 o przyznanie ulgi. Nie widać nas, ale przez cały czas pracujemy, sprawdzamy rozliczenia podatkowe, realizujemy zwroty podatków i odprawiamy towary.

Zamknięte drzwi urzędów nie oznaczają, że nasza praca została zawieszona. Większość zadań wykonujemy elektronicznie, dlatego zachęcamy do korzystania z szerokiej oferty e-usług. Udostępniliśmy również w urzędach skarbowych w województwie mazowieckim większą liczbę numerów telefonów, pod którymi odpowiadamy na Państwa pytania.

Funkcjonariusze mazowieckiej KAS obsługują także  specjalne rejsy czarterowe z krajów Unii Europejskiej i innych regionów świata, realizowane przez PLL LOT w ramach operacji „LOT do Domu”. Dzięki temu możliwy jest powrót do domu polskich obywateli.

Jednocześnie kontrolujemy zagraniczne przesyłki pocztowe, eliminując z nich niebezpieczne towary. Podkreślić należy, że w ramach współpracy z zarządzającym lotniskiem i Głównym Inspektoratem Sanitarnym  przy każdym ciągu komunikacyjnym (pasie) przejścia granicznego rozlokowane zostały pojemniki na  karty lokalizacyjne oraz informacje przygotowane przez Graniczną Inspekcję Sanitarną.

Prosimy o zdalny kontakt. W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji kierujmy się wzajemnym zrozumieniem i dbaniem o wspólne bezpieczeństwo. 

/IAS Warszawa/

1 704 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pomoc dla przedsiębiorców

W związku z kierowanymi do mnie pytaniami dotyczącymi wznowienia zawieszonych obecnie działalności usługowych, mogących rodzić niebezpieczeństwo przenoszenia koronawirusa, takich jak...

Zamknij