ggg ggg ggg

Maseczki ochronne od ostrowskiego Banku Spółdzielczego

Wczoraj przedstawicielki Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej przekazały na ręce I Z-cy KPP w Ostrowi Mazowieckiej nadkom. Pawła Antośkiewicza oraz asp.szt. Marka Brzuskiego Przewodniczącego NSZZP KPP w Ostrowi Mazowieckiej maseczki ochronne dla policjantów.

dav

Utrzymujący się stan związany z zachorowaniami na koronawirusa nie może wpływać na sposób funkcjonowania ostrowskiej komendy. Policjanci realizują swoje zadania związane z dbaniem o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu ostrowskiego. Interweniują w miejscach publicznych oraz mieszkaniach/domach, zatrzymują kierujących łamiących przepisy ruchu drogowego, sprawców przestępstw oraz osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Policjanci, policjantki tak jak przedsiwiciele innych zawodów mają rodziny: żony/mężów,dzieci, rodzeństwo i rodziców dlatego ich bezpieczeństwo podczas służby jest bardzo ważne. W związku z tym środki w postaci maseczek ochronnych, rękawiczek czy płynów do dezynfekcji rąk to obecnie część podstawowego wyposażenia każdego funkcjonariusza. Składamy serdeczne podziękowania Bankowi Spółdzielczemu w Ostrowi Mazowieckiej za przekazania maseczek ochronnych, które w obecnej sytuacji sa niezbędne w codziennej służbie policjantów.

sierż.szt. Marzena Laczkowska

98 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
ZBIÓRKA KRWI 30 czerwca 2020 r. na terenie Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica Sp. z o.o.

30 czerwca 2020 r. (wtorek) w godzinach 9.00 – 13.00 na terenie Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica Sp. z o.o., odbędzie...

Zamknij