ggg ggg ggg ggg

Laboratoria Przyszłości w zespole szkolnym w Cegłowie

Zespół Szkolny w Cegłowie gościł w dniu 11.04.2022r. uczestników regionalnego spotkania dotyczącego programu Laboratoria Przyszłości. Misją, która przyświeca Programowi jest wprowadzenie nowoczesnych technologii do szkół, by stworzyć dla uczniów angażującą przestrzeń do nauki. Przestrzeń, która pomoże uczniom w ciekawy sposób zdobywać wiedzę i odkrywać talenty.

Wydarzenie obyło się pod patronatem honorowym p. Daniela Milewskiego, Posła na Sejm RP. Gośćmi spotkania były także pani Maria Koc – Senator RP, pani Justyna Orłowska – Dyrektor Programu GovTech i pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki ds. transformacji cyfrowej. Powiat Węgrowski reprezentowali wójtowie oraz burmistrzowie gmin i miast Powiatu Węgrowskiego, dyrektorzy szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Węgrowie. W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele organów prowadzących i szkół podstawowych z powiatu garwolińskiego i powiatu mińskiego.

Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania i wymiany doświadczeń z realizacji programu dedykowanemu szkołom podstawowym, jak też przeprowadzenia konsultacji dotyczących edycji dla szkół ponadpodstawowych.

/Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatwoego w Węgrowie/

849 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dwie szkoły w Gminie Sadowne otrzymały dofinansowanie

W Zespole Szkół w Cegłowie 11 kwietnia 2022 r. odbyło się spotkanie na temat realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki...

Zamknij