ggg ggg

„Kurjer Radzymina 1920” wciąż dostępny on-line

W związku z licznymi pytaniami czytelników informujemy, że kolportaż bezpłatnej jednodniówki „Kurjer Radzymina 1920”, wydanej z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej został już zakończony. Periodyk nadal jest jednak dostępny on-line.

SONY DSC

Zainteresowanie jednodniówką okolicznościową pt. „Kurjer Radzymina 1920”, wydaną z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej było tak duże, że kilkutysięczny nakład został rozdystrybuowany w ciągu kilkunastu dni.
Papierowe egzemplarze bezpłatnej gazetki od początku października br. dostępne były dla mieszkańców Radzymina i okolic w sklepach, urzędach i instytucjach. Jednodniówka rozdawana była również podczas uroczystości związanych z obchodami 100. rocznicy Cudu nad Wisłą, które odbyły się w dn. 4 października w Mokrem oraz 7 października w Kolegiacie Radzymińskiej. (W tym miejscu należą się podziękowania dla organizatorów obydwu uroczystości oraz młodzieży z Międzyszkolnego Klubu Historycznego im. AK Ziemi Radzymińskiej na czele z jego prezesem p. Władysławem Kolatorskim za pomoc w rozdystrybuowaniu „Kurjera”).
„Kurjer Radzymina 1920” wydany został przez Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu, dzięki dofinansowaniu przyznanemu przez Fundację BGK.
Inicjatorem przedsięwzięcia był p. Cezary Wnuk, a partnerem wydawca tygodnika „Kurier W”. W przygotowanie jednodniówki zaangażowało się wiele osób. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem: Mirosława Jusińskiego, Cezarego Wnuka, Jacka Górala, Marzeny Małek, Przemysława Domagały, Janiny Czerwińskiej, Rafała S. Lewandowskiego i Łukasza Obrębskiego.
Kto nie zdobył papierowej wersji „Kurjera Radzymina 1920”nadal może pobrać gazetkę w wersji PDF. Dostępna jest ona bezpłatnie na stronie internetowej tygodnika „Kurier W” (pod adresem: www.kurier-w.pl/Kurjer.pdf).

/rl/

319 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:

Zamknij