ggg ggg

„Kręci mnie bezpieczeństwo” na rodzinnych festynach

1 (1)Funkcjonariusze z węgrowskiej Policji spotkali się z dziećmi i rodzicami na festynach rodzinnych  w Węgrowie i Krypach. Główną atrakcją spotkań było znakowanie rowerów oraz oglądanie policyjnego radiowozu.

Spotkania z dziećmi i rodzicami podczas rodzinnych festynów zorganizowanych przez  Szkołę Podstawową w Krypach  oraz przez PCPR w Węgrowie odbyło się  w minioną niedzielę (28.05). Główną atrakcją spotkań było znakowanie rowerów. Funkcjonariusze z węgrowskiej komendy omówili zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zasady bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym dotyczące: bezpiecznego wypoczynku nad wodą, bezpiecznego korzystania z kąpielisk wodnych. Dzieci poznały także wyposażenie policjanta oraz na czym polega praca funkcjonariuszy. Atrakcją spotkań stał się również radiowóz policyjny, do którego można było wsiąść i obejrzeć od środka.

sierż. szt. Anna Maliszewska

391 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Policjanci kontrolują bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów

Policjanci w powiecie węgrowskim 31 maja będą prowadzić działania związane z bezpieczeństwem niechronionych uczestników ruchu drogowego – czyli "NURD". Podczas...

Zamknij