ggg ggg
ggg ggg

KPP Węgrów

Policjanci kontrolują miejsca zimowego wypoczynku W ramach akcji „Bezpieczne ferie 2019” policjanci z węgrowskiej komendy oraz pracownicy sanepidu odwiedzają placówki oświatowe na terenie miasta. Funkcjonariusze przypominają podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku.

Na spotkaniu policjant z Zespołu ds. Profilaktyki, Nieletnich i Patologii KPP w Węgrowie omówił najważniejsze aspekty bezpiecznego spędzania czasu wolnego w czasie zimy. Zwrócił uwagę, aby nie zjeżdżać na sankach w okolicach dróg i zbiorników wodnych. Mundurowy przypomniał także zasady bezpiecznego poruszania się po drogach po zmroku oraz jak bezpiecznie bawić się śnieżkami. Przedstawił również zasady bezpieczeństwa na stoku narciarskim.

W czasie trwających ferii policjanci wspólnie pracownikami sanepidu kontrolują miejsca zimowego wypoczynku. Sprawdzają, czy są one zorganizowane zgodnie z wytycznymi.

365 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
4 letnie studia oficerskie I stopnia na kierunku Nauka o Policji

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie od 1 października 2019 r. uruchamia 4 letnie studia oficerskie na kierunku nauka o Policji....

Zamknij