ggg ggg

KPP Węgrów – Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

03 września w Łochowie na ul. 1 Maja mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Citroen nieprawidłowo wykonywała manewr cofania i uderzyła w stojący za nią pojazd marki Peugeot. Nikt nie poniósł obrażeń.

05 września w m. Kamionna 27 letni mieszkaniec Warszawy kierując pojazdem marki Mercedes nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru wyprzedzania, w wyniku czego doprowadził do zderzenia się z pojazdami marki Scania i Toyota. Nikt nie poniósł obrażeń.

06 września w Ostrówku doszło do zderzenia się trzech pojazdów. W miejscu, gdzie odbywały się roboty drogowe zatrzymał się zespół pojazdów ciągnikiem siodłowym oraz pojazd marki Opel. W tył pojazdu Opel uderzył jadący w tym samym ,kierunku samochód Opel którym kierował mieszkaniec powiatu węgrowskiego. W wyniku uderzenia kierująca Oplem trafiła do szpitala.

W tym samym dniu w Łochowie na ul. Świerkowej mieszkaniec Warszawy kierując pojazdem BMW wykonując manewr skrętu w lewo ściął skrzyżowanie w wyniku czego uderzył w prawidłowo jadące BMW . Nikt nie poniósł obrażeń.

07 września w Węgrowie na ul. T. Kościuszki mieszkaniec pow. Dąbrowa Górnicza kierując Nissanem nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi Audi w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów, następnie Audi uderzyło w samochód marki VW. Nikt nie poniósł obrażeń.

10 września w Węgrowie na ul. Piłsudskiego mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Peugeot ni ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Audi w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie poniósł obrażeń.

12 września w Łojewie mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Iveco nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu VW w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Następnie w wyniku uderzenia VW uderzył w oczekujący na skrzyżowaniu i włączający się do ruchu pojazd marki Volvo. Jedna osoba doznała obrażenia.

14 września w m . Budziska mieszkaniec pow. siedleckiego kierując pojazdem marki Audi nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Mitsubishi doprowadzając do zderzenia pojazdów. Nikt nie poniósł obrażeń.

15 września w m. Sadowne mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki VW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Honda doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Nikt nie poniósł obrażeń,

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i zdrowym rozsądkiem.

285 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:

Zamknij