ggg ggg

KPP Węgrów – Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

 

Do pierwszego zdarzenia doszło 25 marca w miejscowości Miedzna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 75 – letni kierujący motorowerem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Land Rowerem. W wyniku tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

Do kolejnego zdarzenia doszło 25 marca w Węgrowie. Policjanci podczas patrolu zatrzymali pojazd do kontroli. Funkcjonariusze dokonali sprawdzenia pojazdu, gdzie ujawnili foliową torebkę z białym proszkiem. Badanie narkotestem wykazało, że 32 – letni mężczyzna posiadał amfetaminę. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

30 marca doszło do zdarzenia w Węgrowie na ul. Gdańskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem podczas włączania się do ruchu nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego doprowadził do zderzenia się z prawidłowo jadącym motocyklem. W wyniku tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

30 marca doszło do kolejnego zdarzenia w Łochowie na ul. Al. Łochowska. Policjanci na miejscu ustalili, że 28- letni kierujący lexusem będąc w stanie nie trzeźwości – urządzenie do badania trzeźwości wykazało blisko dwa promile, na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości i techniki jazdy do warunków panujących na drodze w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie uderzył w bok toyoty, po czym zderzył się czołowo VW T-4 kierowanym przez 67 – letniego mężczyznę z którym podróżowało 8 osób. W wyniku powyższego pasażerka z lexusa i 3 pasażerów z vw z obrażeniami ciała zostali przetransportowani załoga karetki pogotowia do szpitala.

455 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Huta szkła w Wyszkowie z prestiżową nagrodą

Pracodawca Przyjazny Pracownikom – to tytuł, który zdobyła firma Ardagh Glass S.A. Huta szkła z Wyszkowa, która znalazła się wśród...

Zamknij