ggg
ggg ggg

KPP Węgrów

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do pierwszego zdarzenia doszło 8 lutego w Sadownem. Policjanci na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 42- letni kierujący audi na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad kierownica zjechał na lewy pas drogi i uderzył w drzewo. Kierujący z obrażeniami ciała został przetransportowany karetka pogotowia do szpitala.

9 lutego doszło do kolejnego zdarzenia Starejwsi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającej go toyoty, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. W skutek tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

10 lutego doszło do zdarzenia w miejscowości Baczki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 65- letni kierujący oplem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w ogrodzenie posesji a następnie w drzewo. W wyniku tego zdarzenia kierujący i dwie pasażerki zostali przetransportowani do szpitala.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. W skutek tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

901 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
KOMENDA POWIATOWA POLICJI WOŁOMIN – KRONIKA KRYMINALNA

Pożary RASZTÓW 05.02.2019  Pożarze budynku warsztatowego murowanego, w wyniku którego zniszczeniu uległy: spalony-ciągnik siodłowy, uszkodzony- ciągnik siodłowy, uszkodzony- autobus. Wstępna...

Zamknij