ggg ggg

KONCERT PRZEDSYLWESTROWY w Pałacu w Chrzęsnem

Starosta Wołomiński Adam Lubiak zaprosił mieszkańców na Koncert Przedsylwestrowy pt. „Jaki To Przebój?” zorganizowany w Pałacu w Chrzęsnem 29 grudnia 2019 r.

W programie wystąpili: Marcin Jajkiewicz – artysta programu „Jaka to melodia?”, Anna Bystroń-Jajkiewicz (śpiew) i Michał Rorat (fortepian). Goście koncertu „Jaki to Przebój?” usłyszeli w wykonaniu artystów największe przeboje ze świata muzyki rozrywkowej. Widownia żywo reagowała na płynące ze sceny utwory, włączała się we wspólne śpiewanie, a także wzięła udział w mini-quizie „Jaki to przebój?”. Na koniec wieczoru, była wspólna kolęda, a także życzenia noworoczne.
Marcin Jajkiewicz – artysta telewizyjny, musicalowy i estradowy. Wieloletni artysta popularnego programu telewizyjnego „Jaka to melodia?”. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi, gdzie wciela się w rolę Jean ValJeana w musicalu „Nędznicy” oraz Lwa Alexa w musicalu „Madagaskar”. Pierwszy polski odtwórca roli Georga von Trappa w polskiej realizacji musicalu „Dźwięki muzyki”. Bajkowy Hans w super produkcji Disneya „Kraina lodu” (wokal). Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród.
Anna Bystroń-Jajkiewicz – wokalistka, autorka tekstów. Jej projekt „Odrobinę szczęścia w miłości” cieszy się dużym powodzeniem. Była artystka Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale wokalno-aktorskim. Laureatka licznych konkursów wokalnych. Grała na deskach Teatru Nowego im.Witkacego w Słupsku oraz Teatru im Ludwika Solskiego w Tarnowie.
Michał Rorat – pianista, absolwent Wydziału Edukacji Artystycznej Akademii im. J. Długosza w Częstochowie. Założył zespól jazzowy Often Hides, z którym zdobył wiele nagród m.in. w 2010 zwyciężyli w ogólnopolskim konkursie „Przebojem na antenę”, zorganizowanym przez Radio Białystok. Z wokalistką Anną Andrzejewską zdobył Grand Prix konkursu „Kalinowe Noce, Kalinowe Dni”. W 2011 ukazała się jego pierwsza solowa płyta z kompozycjami i interpretacjami standardów jazzowych, a w 2012 został pianistą oraz kompozytorem częstochowskiej formacji BlackBird. Jest finalistą 8 Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Swingujący Kruk”. Wraz z wokalistą Krzysztofem Dryndą został laureatem programu „Szansa na sukces”, zakwalifikował się też do finału prestiżowego konkursu Grechuta Festival w Krakowie.

/oprac. KW/

179 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Orszak Trzech Króli w Wołominie

W tym roku Orszak Trzech Króli odbył się pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”, które jest fragmentem refrenu kolędy „Dzisiaj w...

Zamknij