ggg
ggg
ggg ggg

KONCERT CHARYTATYWNY „PSIA akcja DOMEK” (21.05.2013)

Występy artystów, aukcje, loterie, stoiska, wystawy. To wszystko działo się w minioną niedzielę w legionowskim ratuszu, który wzięła w posiadanie Fundacja „Przyjaciele Braci Mniejszych” .

Fundacja prowadzi schronisko dla zwierząt w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie powstaje pawilon dla bezdomnych psów. Do schroniska  w Nowym Dworze Maz. Trafiają także bezpańskie psy z Legionowa.  Patronat nad niedzielnym koncertem oprócz Prezydenta Legionowa  objęli Burmistrzowie Nowego Dworu Maz. i Łomianek. Podczas  imprezy przybyli na nią goście mogli zasięgnąć porady weterynarza, czy też psiego fryzjera. W kawiarence można było popróbować domowych ciast i wspaniałej grochówki przygotowanej przez panie kucharki z Miejskiego Żłobka. Były też atrakcje dla dzieci z watą cukrową na czele. To wszystko w atrium, a w Sali widowiskowej, w tropikalnej niemal aurze przez cały dzień zwijali się Jarosław Boberek i Przemysław Babiarz, którzy prowadzili cały szereg aukcji. Można było licytować wizyty u fryzjera, dzieła sztuki, pobyty w hotelach, pierścionek z szafirami i diamentami, a także choćby takie zegary jak ten, który za 400 PLN wylicytował  aktor, scenarzysta i reżyser i jednocześnie szef Fundacji  Czas Kultury Adam Aksamit. Nie zabrakło występów artystów i dużych i małych. Zagrał jeden z najlepszych perkusistów w Europie Przemysław Knopik.

Wystąpili też: dzieci z Przedszkola Nr 12, grupa Szachraj, Młode legionowskie Talenty ze Sławkiem Jankowiakiem na czele. Wystąpili też: Jacek Bończyk, Jan Janga Tomaszewski i gwiazda wieczoru Kasia Kowalska.   A wszystkiego doglądała szefowa Fundacji Iwona Kowalik wspomagana przez legionowską radną Małgorzatę Luzak i wielką rzeszę wolontariuszy.
 
rwc

 

 

3 826 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Moje Boisko – Orlik 2012” – inwestycja dobra dla szkoły i osiedla (21.05.2013)

15 maja przy Zespole Szkół nr 3 przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 w Wołominie został otwarty drugi na terenie miasta...

Zamknij