ggg ggg

(Aktualizacja) KOMUNIKAT STAROSTY WOŁOMIŃSKIEGO (31 maja 2020)

Informacja na www. Dział KOMUNIKATY

Data:

31. 05 2020r

TYTUŁ:

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 31.05.2020r. (* Wszystkie nowe dane, które spłyną po tej godzinie prezentowane są w meldunku następnego dnia).

 • liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba):585(58)
 • liczba osób aktualnie objętych izolacją domową / (ostatnia doba)30/(2)
 • liczba osób aktualnie objętych pobytem w izolatorium: 0
 • liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym / (ostatnia doba):6/(0)
 • liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba):2/( 0)
 • liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba):
  107
  /(2)
 • liczba zgonów związanych z COVID-19 / (ostatnia doba): 1/(0)
 • liczba ozdrowieńców / (ostatnia doba): 78/(0)

Potwierdzone zachorowania na COVID-19 z ostatniej doby raportowania to: 2

Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim na terenie całego województwa mazowieckiego publikowana jest na stronie Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego: www.wsse.waw.pl w meldunkach codziennych po godzinie 16.00

Wszelkie aktualne informacje na temat koronawirusa są aktualizowane i dostępne na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i na oficjalnej stronie rządowej:

www.gis.gov.pl

https://www.gov.pl/web/koronawirus

Zaleca się stosowanie zasad higieny zgodnie z instrukcją opublikowaną na dedykowanej stronie na platformie gov.pl – http://www.gov.pl/koronawirus

Specjalna całodobowa infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie informacji dla Polaków o postępowaniu w sytuacji wątpliwości podejrzenia koronawirusa: 800 190 590.

Specjalna całodobowa infolinia Ministerstwa Spraw Zagranicznych dotycząca przekraczania granic państwa polskiego: +48 22 523 88 80.

Zaleca się, aby w przypadku pytań i wątpliwości związanych z funkcjonowaniem zakładów pracy, świadczeń z tytułu niezdolności do pracy, zabezpieczenia socjalnego osób odbywających kwarantannę, procedur poprawiających bezpieczeństwo sanitarne i tym podobnych, zasięgać informacji na stronach internetowych, infoliniach oraz w elektronicznych serwisach obsługi urzędów, instytucji oraz organizacji społecznych i branżowych, właściwych dla danego zagadnienia.

Zmniejszenie zgłoszeń telefonicznych umożliwi skupienie się pracowników powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej na kluczowym elemencie, jakim jest poprawa bezpieczeństwa epidemiologicznego mieszkańców powiatu.

Apelujemy o poszanowanie prywatności osób hospitalizowanych a także o stosowanie się do zaleceń dotyczących kwarantanny i izolacji domowej.

(jn, tu wpisać inicjały osoby odpowiedzialnej u Państwa za treść komunikatu)

2 922 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
(Aktualizacja) Komunikat PSSE Wyszków (31 maja 2020)

Data: 31 maja 2020r. TYTUŁ: Komunikat Paostwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wyszkowie z dnia 31 maja 2020 r. przedstawiający sytuację...

Zamknij