ggg ggg

KOMUNIKAT dot. zamknięcia Urzędu Miejskiego w Pułtusku dla interesantów

W związku z koniecznością podjęcia wzmożonych działań mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, od poniedziałku 16 marca 2020 r. do odwołania Urząd Miejski w Pułtusku będzie zamknięty dla interesantów.
Prosimy kontaktować się z Urzędem Miejskim telefonicznie, drogą elektroniczną (e-mail, elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP) oraz pocztą tradycyjną. Wykaz telefonów i adresów znajdą Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Pułtusku oraz w poprzednich komunikatach.
Wejście do Urzędu Miejskiego, będzie możliwe w wyjątkowych sytuacjach, dotyczących wyłącznie spraw związanych z aktami zgonu i rejestracją urodzeń, po uprzednim, telefonicznym umówieniu wizyty z Wydziałem Spraw Obywatelskich (tel. 23 306 72 02).
Dyżury Burmistrza Miasta Pułtusk, Zastępcy Burmistrza Miasta Pułtusk i Sekretarza Miasta Pułtusk w wymienionym okresie zostają odwołane. Skargi, wnioski i interwencje Burmistrz Miasta Pułtusk przyjmuje za pośrednictwem poczty tradycyjnej, poczty elektronicznej lub poprzez system ePUAP.
/Info UM/

88 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Spotkanie dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej

W dniu 13 marca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, odbyło się spotkanie w sprawie omówienia sytuacji na...

Zamknij