ggg

Kobyłkowski Uniwersytet III Wieku uroczyście zakończył rok akademicki 2021/2022

W środę, 8 czerwca odbyło się zakończenie roku akademickiego 2021/2022 Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkanie, podczas którego wręczono dyplomy słuchaczom stało się również okazją do podziękowania dotychczasowemu Zarządowi i powołania nowego kierownictwa KUTW.

Podczas uroczystego spotkania odbyła się ceremonia rozdania pamiątkowych dyplomów, które otrzymali wszyscy słuchacze Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Aktu wręczenia dokonała Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Kobyłce Agnieszka Kacprzak.
W imieniu Burmistrz Kobyłki Edyty Zbieć głos zabrała Wiceburmistrz Katarzyna Rostek, która złożyła wszystkim słuchaczom gratulacje i życzenia dobrego odpoczynku w wakacje, zdrowia i optymizmu. Podkreśliła, że rzadko zdarza się tak dobrze zorganizowana i aktywna społeczność, jak kobyłkowscy seniorzy. (Na uniwersyteckie zajęcia uczęszcza dokładnie 107 osób).
Uroczyste zakończenie roku akademickiego stanowiło również dogodną okazję do symbolicznego zakończenia kadencji Zarządu Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który zarządzał KUTW przez minione 6 lat. (Kadencja została wydłużona z powodu pandemii). Podziękowania ustępującemu Zarządowi za wieloletnie działania na rzecz uniwersyteckiej społeczności złożyła Dyrektor MOK Agnieszka Kacprzak. – Z całego serca dziękujemy za zaangażowanie i współpracę tak ważną dla naszej społeczności lokalnej, które składamy na ręce Pani Prezes Zofii Szostek, Pani Wiceprezes Zofii Topolskiej oraz członkom Zarządu: Pani Jadwidze Skałbanie – Sekretarz, Pani Teresie Malinowskiej i Pani Alicji Worowskiej.
Na spotkaniu został również powołany nowy Zarząd KUTW w składzie: Prezes: Zofia Topolska, Wiceprezes: Zofia Szostek, Członkowie: Danuta Mocarska i Sylwia Borowska. (Kadencja nowego Zarządu Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku potrwa dwa lata).
Nowemu Zarządowi gratulujemy, a wszystkim słuchaczom KUTW życzymy, aby edukacja była źródłem samorealizacji oraz ciekawą odskocznią od dnia codziennego. Udanych wakacji i do zobaczenia w październiku!

/opr. KW; źródło: MOK Kobyłka/

101 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
W 23. rocznicę wizyty Ojca Św. Jana Pawła II w Radzyminie

W poniedziałek, 13 czerwca minęła 23. rocznica wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Radzyminie. Pomimo upływu lat pamięć o...

Zamknij