ggg ggg

Kobyłka, Dąbrówka i Radzymin na targach gruntów inwestycyjnych INVESTATE POLAND

W dniach 21-23 kwietnia 2017 odbyły się targi INVESTATE POLAND 2017, będące jednym z większych tego typu wydarzeń na terenie Polski.

 

fot1Targi w Nadarzynie, to prestiżowa impreza o ogromnym znaczeniu dla branży inwestycyjnej, skierowane do przedsiębiorców nie tylko z Polski, ale i całej Europy, poszukujących nowych terenów o przeznaczeniu inwestycyjnym. O randze tego wydarzenia świadczy fakt, iż zostały objęte honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Ponadto w tym samym czasie i miejscu odbyły się również CENTRALNE TARGI BUDOWLANE, co było świetną okazją do nawiązania kontaktów i skojarzenia partnerów z dwóch bardzo bliskich sobie branż – inwestycyjnej i budowlanej.
Impreza w Nadarzynie stała się ogromną szansą i platformą do zaprezentowania naszego lokalnego projektu inwestycyjnego 3Areas. Inicjatywa ta została powołana do życia na mocy uchwały Rady Miasta Kobyłka z dnia 27 lutego 2017 roku. 3Areas to wspólne przedsięwzięcie trzech lokalnych samorządów, położonych po północno-wschodniej stronie Warszawy – miasta Kobyłka, gminy Dąbrówka oraz miasta i gminy Radzymin. Głównym celem wspólnego przedsięwzięcia jest promowanie terenów inwestycyjnych położonych w otoczeniu węzła drogi ekspresowej S8, który już niebawem zostanie ukończony. W ramach partnerskiej oferty gminy dysponują prawie 630 ha gruntów o przeznaczeniu inwestycyjnym – Kobyłka 20 ha, Dąbrówka 400 ha i Radzymin 210 ha – których niewątpliwym walorem jest świetna lokalizacja i bliskość stolicy. Czynnikiem utwierdzającym w przekonaniu o słuszności partnerstwa gmin jest świadomość, że współpraca daje większe możliwości i korzyści, niż konkurencja. Dzięki partnerstwie jesteśmy w stanie zaproponować, potencjalnym inwestorom, szersze i bardziej zróżnicowane spektrum możliwości wsparcia inwestycyjnego.
Stoisko 3Areas spotkało się z dużym zainteresowaniem istotnych graczy na rynku inwestycji gruntowych, co jest dowodem na atrakcyjność prezentowanej oferty. Nawiązano kontakty z przedstawicielami firm budowlanych, które w przyszłości mogą wspierać nasze gminy w projektach dotyczących rozbudowy, bądź przebudowy lokalnej infrastruktury. Profesjonalnie przygotowane stanowisko nie umknęło uwadze sąsiadujących wystawców, którzy docenili innowacyjny pomysł jakim jest promowanie działalności gmin w ramach projektów partnerskich.
/Info Urząd Miasta Kobyłka/

1 095 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Posiadał nielegalne papierosy

Blisko 12 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli łochowscy  policjanci wspólne z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno – Skarbowego....

Zamknij