ggg ggg ggg ggg

Kadeci I LO PUL kibicowali z Parą Prezydencką RP!!!

Trzydziestoosobowa grupa Kadetów I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie miała możliwość wspólnego kibicowania piłkarskiej Reprezentacji Polski z Parą Prezydencką RP!

W środę, 30 listopada br. Kadeci I LO PUL wraz z p. Agnieszką Stańczak i płk. Dariuszem Kuzielem zaproszeni zostali do Pałacu Prezydenckiego na wspólne kibicowanie z Prezydentem RP Panem Andrzejem Dudą i Pierwszą Damą Panią Agatą Kornhauser-Dudą.
Mimo porażki z Argentyną, Reprezentacja Polski po raz pierwszy od 36 lat awansowała do 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata!
Cóż to były za emocje! Dla Kadetów I LO PUL tym większe, że nie tylko mogli obejrzeć transmisję meczu w Pałacu Prezydenckim, ale też osobiście spotkać się z Panem Prezydentem i Pierwszą Damą RP! Szczęście i radość z takiego wyróżnienia trudno wyrazić słowami.
I chociaż Reprezentacja Polski pożegnała się już z mundialem w Katarze, to jednak występ biało-czerwonych na tegorocznych piłkarskich mistrzostwach świata z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych młodych kibiców w mundurach.
Takiej strefy kibica i możliwości obejrzenia meczu w tak wyjątkowym towarzystwie na pewno nie da się zapomnieć! W imieniu całej społeczności I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej składamy serdeczne podziękowania Parze Prezydenckiej RP za wyróżnienie i wspólnie spędzony czas w fantastycznej atmosferze!
/opr. KW; źródło: I LO PUL/

465 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Adwentowe granie XX Konkurs Ligawkowy

Zamknij