ggg ggg ggg

Już po raz siedemnasty dzielnie rywalizowali o puchar Wójta Dąbrówki…

Niedzielne popołudnie 8 lutego upłynęło w Dąbrówce pod znakiem sportowych emocji. Tego dnia w hali Publicznego Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki spotkali się entuzjaści tenisa stołowego, aby walczyć o prestiżowy Puchar Wójta Gminy Dąbrówka Radosława Korzeniewskiego.

Tegoroczne zmagania były już siedemnastą edycją Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dąbrówka. W rozgrywkach mogli wziąć udział dorośli oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy są zameldowani na terenie Gminy Dąbrówka lub zamieszkują na jej terenie co najmniej od sześciu miesięcy, a także osoby zatrudnione na terenie Gminy Dąbrówka oraz będące członkami klubów sportowych i stowarzyszeń mających swą siedzibę na jej terenie.
Trzeba przyznać, że chętnych (szczególnie wśród panów) nie brakowało, co najwymowniej świadczy o tym, że na terenach między Bugiem a Rządzą, tenis stołowy czy jak kto woli ping-pong, wciąż ma się nieźle i wciąż pozostaje lubianą dyscypliną sportową. Popołudniowe rozgrywki dostarczyły mnóstwa sportowych emocji i świetnej zabawy nie tylko zawodnikom, ale też wszystkim dopingującym. Dodatkową motywacją dla uczestników turnieju był fakt, że tegoroczni zwycięzcy będą mogli pochwalić się zdobyciem pierwszego Pucharu nowego Wójta Radosława Korzeniewskiego, który wszak słynie z aktywności fizycznej i zamiłowania do sportu.
Rywalizacja była zatem dość zacięta, a organizowane przez Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki (przy ogromnym zaangażowaniu uczniów i nauczycieli) we współpracy z Urzędem Gminy w Dąbrówce zawody rozgrywano przez kilka godzin.
Po zakończeniu rozgrywek zwycięzcy otrzymali upragnione pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe i dyplomy, które wraz z gratulacjami wręczył im osobiście wójt Radosław Korzeniewski. Ze swej strony również pragniemy pogratulować laureatom, a uczestnikom, którym nie udało się wskoczyć na podium, życzymy sukcesów w kolejnych edycjach turnieju!
/opr. R.L.
foto: J. Góral/

XVII TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DĄBRÓWKA – WYNIKI:

Gra pojedyncza mężczyzn
I miejsce – Patryk Stankowski
II miejsce – Mariusz Grześkiewicz
III miejsce – Mateusz Rasiński
IV miejsce – Tomasz Żurawski
V miejsce – Krzysztof Popielarz
VI miejsce – Andrzej Król

Gra podwójna mężczyzn
I miejsce – Patryk Stankowski, Krzysztof Popielarz
II miejsce – Mateusz Rasiński, Marcin Kryszkiewicz
III miejsce – Mariusz Jusiński, Marek Piórkowski
IV miejsce – Dominik Zadrożny, Andrzej Król
V miejsce – Marek Żurawski, Tomasz Żurawski
VI miejsce – Piotr Oleśkiewicz, Piotr Żmijewski

 

100

101

SONY DSC

103

104

105

106

 

3 537 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Strażacy OSP Zawady podsumowali miniony rok i zebrali zasłużone pochwały za wysoką mobilność…

- Jednostka OSP Zawady może być przykładem wysokich standardów dla wszystkich jednostek z terenu naszego powiatu. Dziękuję Wam za najwyższą...

Zamknij