ggg ggg

Joanna Bala nowym dyrektorem Oddziału Regionalnego KRUS

Joanna Bala 11 kwietnia 2016 r. odebrała nominacje na funkcję dyrektor Oddziału Regionalnego w Warszawie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. W dniu 18 kwietnia rozpoczęła pierwszy dzień swojej pracy.

bala

„Wrażenia po dzisiejszym dniu rozpoczęcia pracy w nowym miejscu mam bardzo pozytywne. Przyznaję stres był, ale taki mobilizujący. Spotkałam się z ogromną życzliwością ze strony pracowników. Wiadomo, że każdy przyglądał mi się z wielkim zaciekawieniem – jestem osobą nową. Była to wzruszająca chwila, ustępujący dyrektor Wiktor Sankiewicz odebrał kwiaty, podziękowania za wieloletnią współpracę. Ja otrzymałam również duży bukiet kwiatów na rozpoczęcie tej współpracy od witających mnie pracowników. Są bardzo otwarci i pozytywnie nastawieni” – dzieliła się swoimi wrażeniami nowa pani dyrektor. Ustępujący dyrektor nadal pozostaje w Oddziale. Obecnie jest zastępcą dyrektora i pomaga we wdrożeniu w specyfikę pracy na tym stanowisku.
JOANNA BALA ma 37 lat, jestem mężatką z piątką dzieci. Mieszka w gminie Zabrodzie. Ukończyła Wyższą Szkołę Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie na kierunku politologia. Jest młodą, energiczną pełną entuzjazmu mieszkanką Gminy Zabrodzie w powiecie wyszkowskim. Od lat zawodowo związana z samorządem. Wieloletnie, bo 9 – letnie doświadczenie zawodowe w Starostwie Powiatowym w Wyszkowie sprawiło, że wie jak skutecznie zabiegać o środki unijne na rozwój regionu oraz zna potrzeby i oczekiwania społeczności lokalnych.
Kandydowała do Sejmu w 2016 r., a wcześniej do Sejmiku Mazowieckiego. Aktywnie działa w strukturach powiatowych i wyszkowskich Prawa i Sprawiedliwości.
Gratulujemy i życzymy pomyślności.
/Janina Czerwińska/

 

4 422 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Weekend w MDK Wołomin

To był bardzo pracowity weekend dla ekipy wołomińskiego Miejskiego Domu Kultury. Rozpoczął się już w piątkowy wieczór wernisażem wystawy i...

Zamknij