ggg ggg ggg

JAN GRABIEC W RADZYMINIE

Okres wyborczy jest okazją do spotkań z mieszkańcami miejscowości i miast okręgu nr 20 (OKW Warszawa II) w tegorocznych wyborach do Sejmu RP.

Jan Grabiec – były wieloletni starosta legionowski, obecnie wiceminister w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, zaprosił mieszkańców Radzymina w powiecie wołomińskim na spotkanie przedwyborcze w dniu 1 października 2015 r. Od godz. 16.30 u zbiegu al. Jana Pawła i ul. Konstytucji 3-go Maja w Radzyminie, gdzie przygotowano specjalne stoisko, można było porozmawiać z kandydatem. Zainteresowani otrzymywali również drobne gadżety oraz materiały promujące – Jana Grabca. Kandydata okręgu nr 20, listy nr 2 (PO), pozycja 24.

dscf1194

Wiele osób zatrzymywało się, aby wyrazić swoją opinię o różnych aspektach życia w Radzyminie i Polsce. Zwracali uwagę na potrzeby i bolączki dnia codziennego społeczności radzymińskiej. Rozmowa i wymiana poglądów spotykało się z pozytywną reakcją ze strony mieszkańców. Aktywną i życzliwie przyjmowaną rolę odegrali na radzymińskiej ulicy wolontariusze, którzy przybyli wraz z kandydatem. W specjalnych koszulkach z logiem „Kocham Polskę” i nazwiskiem kandydata rozdawali baloniki oraz lizaki dzieciom, a dorosłych zapraszali do wymiany poglądów z przyszłym posłem.
/J.Cz./

Galeria zdjęć

722 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
KOMITET HONOROWY POPARCIA JANA GRABCA

Ponad 45 osób wyraziło akces do udziału w nowo powołanym Komitecie Honorowym Poparcia kandydata Jana Grabca. Komitet z dnia na...

Zamknij