ggg ggg
ggg ggg

Informacje KPP Węgrów – Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim.

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W tygodniu doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło 14 marca w Węgrowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-letni kierujący hondą potrącił przechodząca przez jezdnię 45- letnią kobietę. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło 16 marca na terenie Liwa. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca dacią nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wpadła w poślizg w wyniku czego pojazd wpadł do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia doszło 17 marca na terenie Łochowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mazdą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego uderzył w tył poprzedzającego go peugeota, który w wyniku siły uderzenia również wjechał w tył poprzedzającego go pojazdu.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.

Opracowała
Marta Lewandowska
Oficer Prasowy

505 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Za daleko posunięta manipulacja, czyli mam władzę – mam rację!!!!

Od kilku tygodni przetacza się przez Wyszków fala oburzenia na zachowanie się naszej samorządowej władzy, której uosobieniem jest burmistrz Wyszkowa...

Zamknij