ggg ggg
ggg

Inauguracja roku akademickiego UTW

Łochowski Uniwersytet Trzeciego Wieku po raz czwarty zainaugurował rok akademicki. Uroczyste rozpoczęcie odbyło się w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie.

 

fot3

Obecnie UTW w Łochowie liczy około 60 słuchaczy i z roku na rok przybywa liczba osób wstępujących w szeregi studentów.
Aneta Kowalczyk, opiekun słuchaczy i pracownik MiGOK w Łochowie, przwitała przybyłych na uroczystość gości, następnie głos zabrali: Artur Lis, dyrektor MiGOK, Andrzej Suchenek, Przewodniczący Rady Miejskiej w Łochowie i Stanisław Grądzki – poeta i pisarz. List od Burmistrza Łochowa Roberta Gołaszewskiego, który niestety ze względu na inne pilne obowiązki wynikające z pełnienia funkcji nie mógł osobiście uczestniczyć w tej uroczystości, odczytała Katarzyna Kulik, Sekretarz Urzędu Miejskiego w Łochowie.
Wykład inaugurujący pt. „Teatr, kino, muzyka w XX-leciu międzywojennym” wygłosiła Anna Maria Adamiak, śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa, aktorka i pedagog, której recital zakończył uroczystość inauguracyjną Roku Akademickiego 2017/2018.

/Info/

 

fot2

fot5

221 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Umowa na budowę ulicy Chopina w Łochowie

6 października 2017 r. w Urzędzie Miejskim w Łochowie, Wiceburmistrz Małgorzata Łotarska w obecności Inspektora ds. Zamówień Publicznych Macieja Folmana...

Zamknij