ggg

Inauguracja kampanii w powiecie wołomińskim

Powiat wołomiński, to kolejny powiat, w którym Mazowiecka Wspólnota Samorządowa zainaugurowała swoją kampanię wyborczą.

1 października w sali bankietowej AIDA w Kobyłce zostali zaprezentowani kandydaci MWS na wójtów, burmistrzów, kandydaci poszczególnych okręgów do Rady Powiatu. Zaprezentowano również listę kandydatów do Sejmiku Wojewódzkiego, której liderem jest Mariusz Ambroziak.
Po otwarciu spotkania, które poprowadzili Anna Głogowska i Robert Jarek nastąpiły prezentacje kandydatów na wójtów i burmistrzów, następnie kandydatów z poszczególnych okręgów wyborczych do Rady Powiatu, prezentacje kandydatów do sejmiku mazowieckiego z terenu powiatu wołomińskiego. Finał poprzedziło wystąpienie prezesa Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej Konrada Rytla. Sam finał inauguracji zaskoczył wszystkich – kandydaci zostali obsypani srebrzystym konfetti, a po wspólnym zdjęciu udali się na nieco swobodniejsze rozmowy i poczęstunek.

dscf0894
Na początku spotkania plan zmieniła silna grupa z Tłuszcza, Jadowa i Strachówki. Paweł Bednarczyk startujący w wyborach kolejny raz obecny burmistrz Tłuszcza wystąpił wspólnie z kolegami wójtami: wójtem Gminy Strachówka – Piotrem Orzechowskim i wójtem Gminy Jadów – Dariuszem Kokoszką. Wszyscy panowie na scenę od razu poprosili swoich kandydatów do Rady Powiatu Wołomińskiego. Do Rady Powiatu Wołomińskiego z terenu Gminy Tłuszcz z ramienia MWS kandydować będą: Paweł Bednarczyk, Katarzyna Rostek, Mirosław Sarnowski i Mariusz Dembiński. Ponieważ po zmianach okręgów Tłuszcz dzieli cztery mandaty z gminą Jadów i Strachówka przedstawiono kandydatów z tychże gmin: Dariusza Kokoszkę, Piotra Orzechowskiego, Anielę Dobosiewicz i Magdalenę Suchenek.
Więcej na temat kandydatów na stronie internetowej Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej.
/J.Cz./

Galeria zdjęć

2 557 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Toyoty odzyskane, wytwórnia papierosów zlikwidowana

Dwie toyoty corolle pochodzące z kradzieży na ternie Radzymina i warszawskiej Woli zabezpieczyli kryminalni wołomińskiej komendy. Pojazdy były już zalegalizowane...

Zamknij