ggg ggg ggg

II Regionalny Konkurs Fotograficzny „Leśne, wodne i łąkowe – krajobrazy i dzikie zwierzęta Mazowsza”

II Regionalny Konkurs Fotograficzny ,,Leśne, wodne i łąkowe – krajobrazy i dzikie zwierzęta Mazowsza“ pod Honorowym Patronatem Burmistrza Łochowa rozpoczął się 1 kwietnia Międzynarodowy Dzień Ptaków.

To wyjątkowo symboliczne połączenie dla Biblioteki Publicznej w Łochowie, gdyż od tematyki ptaków rozpoczęła się idea promowania przyrodniczych walorów Mazowsza przez tę instytucję. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na piękno otaczającej nas przyrody i rozwijanie wrażliwości artystycznej. W tegorocznej edycji zmieniła się formuła  wydarzenia, która pozostanie z organizatorami już docelowo. Nadesłane fotografie podzielone będą na trzy kategorie tematyczne: ptaki, ssaki i krajobraz, w których jury wyłoni po 3 najlepsze prace i 2 wyróżnienia. Czas na nadesłanie prac mija 6 maja 2022 roku. Każdy ma możliwość dostarczenia maksymalnie 3 fotografii (wybór tematów należy do uczestnika). W zeszłorocznej edycji amatorzy fotografii zaprezentowali bardzo wysoki poziom, także i w tym roku zapewne nie zabraknie ,,mazowieckich perełek fotografii”. Całe wydarzenie zakończy się 29 maja wernisażem najlepszych prac i wręczeniem nagród w Parku Dębinka w Łochowie.
Wszystkich sympatyków fotografii przyrody, pięknego mazowieckiego krajobrazu w imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w konkursie. Dla najlepszych prac przewidziane są nagrody i wystawa w przepięknej scenerii łochowskiej Dębinki.
Konkurs skierowany jest do pełnoletnich fotografów-amatorów, a szczegóły z Regulaminem znajdziecie na stronie internetowej biblioteki:

II Regionalny Konkurs Fotograficzny “Leśne, wodne i łąkowe – krajobrazy i dzikie zwierzęta Mazowsza”

/Info Biblioteka Publiczna w Łochowie/

604 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Poznaj polskie sowy.

Odkryj tajemnicę hipnotyzujących oczu, bezszelestnych lotów i odgłosów rodem z horroru... Ostrowskie Stowarzyszenie "Ludzie z Pasją" we współpracy z Urzędem...

Zamknij