ggg ggg
ggg ggg

I PIKNIK RODZINNY

U schyłku roku szkolnego, na kilka dni przed nadejściem lata w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Ostrówku już zapachniało wakacjami. A wszystko za sprawą I Pikniku Rodzinnego, który z inicjatywy Rady Rodziców i nauczycieli został zorganizowany w sobotę, 9 czerwca w godzinach popołudniowych.

SONY DSC

Piknikowe atrakcje przyciągnęły małych i dużych mieszkańców Ostrówka i okolic. Były konkursy i zabawy dla najmłodszych, rozgrywki sportowe dla nieco starszych, a na wszystkich czekały różnorodne smakołyki w stoiskach kawiarnianych. W powietrzu unosiły się pyszne zapachy i kolorowe bańki mydlane. Nie zabrakło także występów artystycznych na piknikowej scenie, wspólnych tańców oraz muzyki zespołu The Impuls Band. Dla pasjonatów przygotowane zostały warsztaty plastyczne i doświadczenia naukowe. Najmłodsi uczestnicy pikniku mogli pomalować sobie buźkę lub wykonać kolorowe warkoczyki. Dopełnienie stanowiła galeria plakatów wykonanych przez uczniów i rodziców na konkurs profilaktyczny „MAMO, TATO kochaj mnie! Uzależnieniom powiedz NIE”. Atrakcją imprezy była wizyta motocyklistów z klubu motocyklowego Mad Moose.
Organizatorzy imprezy – Rada Rodziców i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Ostrówku – serdecznie dziękują wszystkim, którzy zechcieli pomóc w organizacji Pikniku Rodzinnego: sponsorom, rodzicom oraz wielu niezawodnym uczniom i absolwentom. Dziękujemy także za obecność wszystkim przybyłym. Mamy nadzieje, że nie zabraknie Was na następnym pikniku.

/Info; fot. MiGOK Łochów, Natalia Dobosz/

436 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
XVI Wielki Jarmark Średniowieczny

W dniu 2 czerwca br. odbył się XVI Wielki Jarmark Średniowieczny zorganizowany przez Samorząd Gminy Pułtusk, Muzeum Regionalne w Pułtusku...

Zamknij