ggg ggg

I Festiwal Smaków Food Trucków

Majowy weekend pełen smaków! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków.

Co: I Festiwal Smaków Food Trucków w Ząbkach.
Kiedy: 25-26 maja 2019.
Gdzie: Park Miejski, Ząbki.

Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbuje nowych smaków!
Już 25 i 26 maja szykuje się porządna, dwudniowa wyżerka! To Festiwal Smaków Food Trucków w Ząbkach.

Wiosną zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. W piękny majowy weekend, mieszkańcy Ząbek będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną oraz znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który zagości w Ząbkach w ramach 3. Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Przez dwa dni Park Miejski im. Szuberta zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

W ramach festiwalu przygotowaliśmy także specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Ząbkach. Będziemy 25 i 26 maja. W sobotę wydarzenie trwa od 12 do 21, a w niedzielę od 12 do 20. Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:
www.facebook.com/events/336797843859934/

Partner:  Browar Amber /Info/

934 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowa siedziba Biblioteki Publicznej Gminy Jadów przekazana do użytkowania

8 maja w Jadowie miała miejsce długo oczekiwana uroczystość. Wójt Gminy- Dariusz Kokoszka oficjalnie przekazał Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Jadów...

Zamknij