ggg ggg

Honorowa Odznaka dla Burmistrza Ząbek za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego

31 lipca br. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim wręczono Odznaki Honorowe za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Wśród odznaczonych był Burmistrz Ząbek Robert Perkowski.

 

fot2Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego jest nadawana od 2015 r. Przyznaje się ją przede wszystkim za: działalność w organach jednostek samorządu terytorialnego, związkach i stowarzyszeniach jednostek samorządu terytorialnego; wykonywanie zadań dotyczących samorządu terytorialnego w urzędach administracji publicznej oraz w urzędach organów władzy publicznej; pracę naukową i badawczą dotyczącą zagadnień związanych z działalnością samorządu terytorialnego.
– Praca w samorządzie to ogromne wyzwanie i mnóstwo wysiłku. Dziękuję Państwu za lata pracy na rzecz lokalnych wspólnot – podczas uroczystości zorganizowanych w gmachu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego mówił Tomasz Zdzikot, podsekretarz stanu w MSWiA. W swoim wystąpieniu podkreślił skalę wyzwań, które, na co dzień stoją przed samorządowcami, szczególnie w dużych miastach.
Wszyscy wyróżnieni to przedstawiciele Jednostek Samorządu Terytorialnego, ale pełnią funkcje na różnych poziomach administracji samorządowej. Mają za sobą wieloletni staż pracy i różnorakie osiągnięcia. W gronie uhonorowanych znaleźli się: Adam Buława, Krzysztof Górski, Józef Kaczmarek, Andrzej Krasnowolski, Katarzyna Lubiak, Jan Nowak, Katarzyna Polak, Paweł Puławski, Janina Rogg, Danuta Wawrzynkiewicz, Włodzimierz Zalewski, Alicja Żebrowska, Dariusz Figura, Robert Perkowski, Remigiusz Grodecki, Anna Drewniak, Piotr Kazimierczak, Kazimierz Mazur, Tomasz Koziński, Marek Cackowski.
Jak podkreślano podczas uroczystości, wykazują się obywatelską postawą na rzecz lokalnej społeczności.
Gratulujemy laureatom, ale przede wszystkim burmistrzowi Ząbek Robertowi Perkowskiemu.
/info/

 

fot1

214 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Miasto Ząbki pozyskało największe dofinansowanie z Unii Europejskiej w historii

W przybliżeniu wartość dofinansowania wynosi tyle ile łącznie miasto pozyskało na budowę tunelu i basenu w Ząbkach.   W dniu...

Zamknij