ggg ggg ggg ggg

Gmina Dąbrówka wsparła zakup nowego radiowozu dla policjantów z KP Radzymin

– Nowy, 2016 rok rozpoczynamy od zakupu służącego poprawie bezpieczeństwa naszych mieszkańców – powiedział wójt Dąbrówki Radosław Korzeniewski, tuż po symbolicznym przekazaniu kluczyków do nowego radiowozu komendantowi KP Radzymin nadkom. Rafałowi Trzaskomie.

 

_MG_4055

W miniony czwartek, 7 stycznia odbyło się uroczyste przekazanie nowego, nieoznakowanego policyjnego Hyundaia, który będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy z Radzymina, podczas pełnienia służby na terenie gminy Dąbrówka.
Oficjalne przekazanie samochodu, które odbyło się na placu przed Urzędem Gminy w Dąbrówce, poprzedziła ceremonia poświęcenia nowiutkiego Hyundaia.
Wójt Radosław Korzeniewski przypomniał, iż gmina Dąbrówka przeznaczyła kwotę 28 tys. zł na zakup radiowozu, przydzielonego dla Komisariatu w Radzyminie. Podobnie uczynił radzymiński samorząd, dzięki czemu możliwe było doposażenie naszej policji w dwa nowoczesne pojazdy (oznakowana KIA trafiła do służby już w listopadzie). Obydwa radiowozy będą obsługiwały tereny gmin: Dąbrówka i Radzymin.
– Mam nadzieję, że będą one dobrze służyły policjantom i naszym mieszkańcom – powiedział na zakończenie wójt Radosław Korzeniewski.
/R.L., foto: J. Góral/

 

3 259 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Koncert Golec uOrkiestra

6 stycznia 2015 roku w Parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie odbył się koncert Golec uOrkiestra z okazji...

Zamknij