ggg ggg ggg

Garść rymów zamiast lania wosku… (migawka) (06.12.2011)

Dla tych, którzy niekoniecznie wierzą w andrzejkowe wróżby, ciekawą propozycję na spędzenie wieczoru przygotowali właściciele radzymińskiego lokalu ,,Chilli Club”.

Działając wspólnie i w porozumieniu z artystami reprezentującymi lokalne podziemie muzyczne, właściciel tego popularnego nie tylko wśród radzyminiaków pubu, przygotował niespodziankę w postaci hip-hopowego koncertu.
W miniony piątek, 2 grudnia w wypełnionym entuzjastami (i entuzjastkami) rapu lokalu, wystąpił radzymiński skład Hause Beat. Publiczność mogła usłyszeć utwory, które znalazły się na dwóch ostatnich płytach (NKB3, NKB4) oraz kilka najnowszych kawałków. (Wszystkie w wykonaniu Levego i w oprawie muzyki i skreczów DJ-a Siwego).

Uzupełnienie tego oryginalnego artystycznego projektu wpisującego się w andrzejkowe obchody stanowiła również scenografia. Odpowiedni nastrój uzyskano poprzez lekki półmrok, sceniczne zadymienie i wyświetlane na ekranie urywki prezentujące motocyklowe popisy radzymińskiej grupy freestylowej ,,Moto MC”.
O tym, że przedsięwzięcie przypadło publiczności do gustu najwymowniej świadczyły długie i gromkie oklaski. Jak zapewnili organizatorzy, podobne koncerty będą odbywać się częściej w ,,Chilli Club”. (O ich terminie będzie można dowiedzieć się m.in. odwiedzając klubowy profil na Facebooku).
/R.L./

3 921 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Moją inspiracją były podkarpackie pola… (06.12.2011)

-Podziwiam Pana twórczość. Podziwiam to, że zapędzony dziennikarz dotykający na co dzień twardej rzeczywistości ma w sobie tyle romantyzmu, widzi...

Zamknij