ggg ggg
ggg ggg

Futbolowe obchody 50-lecia Łochowa

W weekend, 10 i 11 sierpnia na Stadionie Miejskim w Łochowie odbyły się dwa turnieje z okazji 50-lecia Łochowa.

W sobotę rywalizowali zawodnicy z rocznika 2012, a w niedzielę z rocznika 2011. W młodszej kategorii triumfował pierwszy zespół Czarnych Węgrów, a w starszej pierwszy zespół Akademii Piłkarskiej Ostrów Mazowiecka. Co ciekawe, zwycięzcy z obu turniejów nie przegrali w rywalizacji ani jednego spotkania!
W sobotę punktualnie o godzinie 9 rozpoczęły się zmagania rocznika 2012. Na łochowskim obiekcie pojawiło się ponad 100 zawodników wraz z rodzicami, którzy w piłkarskiej rywalizacji spędzili sobotni dzień. W niedzielę taka sama liczba uczestników wzięła udział w rozgrywkach dla rocznika 2011. Na obu turniejach nie zabrakło pięknych goli, widowiskowych akcji, kreatywnych dryblingów, obić słupków czy poprzeczek, ale przede wszystkim zdrowej i miłej zabawy, która przecież w tym wieku jest najważniejsza. Oczywiście, były uśmiechy zwycięzców i łzy przegranych, którzy odgrażali się, że w kolejnych rozgrywkach wezmą srogi rewanż i odegrają się na rywalach.
W budynku klubowym organizatorzy przygotowali elementy związane z 50-leciem Łochowa, a młodzi zawodnicy z zainteresowaniem poznali krótki urywek historyczny miasta. Na koniec każdy zawodnik został nagrodzony złotym medalem, ponieważ w te dni wszyscy byli zwycięzcami. We wrześniu odbędą się kolejne turnieje, ale tym razem dla roczników 2013 i 2014.
/Info/

288 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rafał Kowalczyk – Wójt Gminy Wąsewo kandydatem PSL do Sejmu

Czy to prawda, że zdecydował się Pan na start w tegorocznych wyborach parlamentarnych? Tak. Po rozmowach z mieszkańcami i współpracownikami...

Zamknij