ggg
ggg ggg

Firma S&S Tax zaprasza do nowego biura rachunkowego w Wyszkowie

W dniu 11 września 2021 r. oficjalnie zainaugurowało swoją działalność nowe biuro rachunkowe w Wyszkowie prowadzone przez firmę S&S Tax sp. z o.o.

Jest to już kolejny lokalny oddział tej warszawskiej firmy, oferującej kompleksowe usługi w zakresie księgowości, obsługi kadrowo-płacowej oraz usług doradczych. Oferta biura skierowana jest głównie do przedsiębiorców, zarówno niewielkich, jednoosobowych działalności, jak też średnich i dużych przedsiębiorstw.
Zorganizowane z tej okazji przyjęcie miało charakter otwarty, stąd też na wydarzeniu obecni byli goście, zarówno aktualni Klienci biura, osoby zainteresowane możliwością nawiązania współpracy, ale również ci, którzy korzystając z pięknej pogody wybrali się na sobotni, rodzinny spacer nad Bug. Każdy z gości mógł skosztować przekąsek przygotowanych przez Dom Weselny Natalia z miejscowości Lemany koło Wyszkowa. Natomiast najmłodsi najbardziej zadowoleni byli z prezentów w postaci gadżetów reklamowych.

Poprosiliśmy o komentarz właścicieli S&S Tax, dlaczego postanowili zainwestować i otworzyć kolejne biuro akurat w Wyszkowie.

„W tak szybko zmieniających się okolicznościach prawnych i podatkowych, powierzenie swojej księgowości profesjonalnemu, zaufanemu biuru rachunkowemu staje się dla każdego przedsiębiorcy koniecznością. Z drugiej strony osoby prowadzące swój, czasem niewielki, a czasem już całkiem duży biznes, cenią sobie bliskość i bezpośredniość obsługi. Chcemy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, zbliżyć się do naszych Klientów, stąd też realizujemy pomysł otwierania naszych oddziałów w najbardziej dynamicznie rozwijających się miejscowościach o dużym potencjale i energii. Nasz projekt rozpisany jest na lata i w tym czasie chcielibyśmy objąć opieką każdego, kto myśli o rozwoju swojego biznesu, wykorzystując przy tym sprawdzone przez nas wzorce i nasze dotychczasowe doświadczenie” powiedziała Larysa Stegienko, współwłaściciel i prezes zarządu S&S Tax sp. z o.o.

„Naszą ambicją jest, aby pomagać naszym Klientom nie tylko w prowadzeniu bieżących spraw księgowych czy kadrowo-płacowych, ale również zapewnić doradztwo informatyczne i wsparcie prawne. Z tego powodu oferujemy bardzo szeroki, kompleksowy zakres usług, pozwalający przedsiębiorcom skupić się na tym, co jest dla nich najbardziej istotne, czyli na pomnażaniu zysków i dalszym inwestowaniu” dodał radca prawny Marcin Kopka, wspólnik i członek zarządu S&S Tax sp. z o.o.

W sobotę, 11 września w spotkaniu inaugurującym pracę biura w Wyszkowie uczestniczył także Paweł Stegienko – współwłaściciel Firmy, a gości witały firmowymi balonikami i pięknymi uśmiechami w nowym biurze, panie Iwona Mech i Ewa Kozioł. Trzeba podkreślić, że pogoda była wymarzona na spędzenie czasu w ogródku przed biurem rachunkowym na rozmowach, poznawaniu się oraz degustacji przepysznych przekąsek i słodkich smakołyków jak np. czekoladowych babeczek z bitą śmietaną i owocami.

Wyszkowski oddział biura rachunkowego S&S Tax mieści się w przy ul. 3-Maja 45 lok. 25, w budynku nowopowstałej inwestycji „Apartamenty nad Bugiem” realizowanej przez dewelopera Real Investment.

101 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
III Bieg Patrolowy Pamięci Halinki Brzuszczyńskiej ps. „Mała”

„Miejcie nadzieję!... Nie tę lichą, marną, co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno...

Zamknij