ggg ggg ggg ggg

Finał Loterii „SuperLokata2022” Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej

2 października 2022 r. w hali sportowej ostrowskiego MOSiR odbyło się długo oczekiwane wydarzenie, czyli rozstrzygnięcie loterii o nazwie SuperLokata 2022. Spośród 28 476 losów, które znalazły się zaplombowanej urnie, rozlosowano 46 nagród. Oczywiście najważniejszą nagrodą w tej loterii był samochód osobowy Hyundai Kona z automatyczną skrzynią biegów o wartości blisko 95 tys. zł.

W losowaniu mogły wziąć udział lokaty o nazwie Superlokaty 2022 o wartości minimum 2000 zł i założone w placówkach Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej w okresie od 23 maja do 9 września tego roku i nie zerwane do dnia losowania. Każde wpłacone 2 tysiące złotych dawało 1 los w loterii, a można było wpłacić więcej, co przekładało się na kolejne losy. Finał loterii 2 października zaplanowano na godzinę 15:00, ale już od godziny 9:00 pracownicy Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej na czele z prezesem Bartoszem Kublikiem przygotowali wiele atrakcji.
Od wejścia uczestnicy wydarzenia mogli podziwiać wyroby i smakołyki przygotowane na stoiskach m.in.: Koła Gospodyń Wiejskich w Malinowie Nowym, Kółka Rolniczego w Stoku, Koła Gospodyń Wiejskich z Somianki Parceli, Koła Rolniczego – Koła Gospodyń Wiejskich w Jeleniach, Koła Gospodyń Wiejskich „Gostkowianki”, Koła Gospodyń Wiejskich w Szulborzu Wielkim, Gospodarstwa Rolno- Handlowego Franciszek Kesler – Olej Rzepakowy Keslera, Gospodarstwa Ogrodniczego „Pod Lipami” z Ostrowi Mazowieckiej.
Witając zebranych prezes Bartosz Kublik podkreślał, jak ważny dla społeczności lokalnych jest Bank Spółdzielczy i jak dobrze spełnia się wspierając mieszkańców i przedsiębiorców. Jednym z działań takiego banku lokalnego jest uczestniczenie w życiu społecznym i gospodarczym, a on, jako pracownik banku od 21 lat i prezes uważa, że to bank dobry zarówno dla lokalnej społeczności, jak i polskiej gospodarki. Wśród propozycji wspólnego świętowania znalazły się rozgrywki sportowe – mecz w siatkówkę dziewcząt o Puchar Prezesa Banku. Z rąk prezesa Bartosza Kublika puchar odebrały zawodniczki ze Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Czerwienie, a II miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowi Mazowieckiej. O atrakcje dla najmłodszych zadbała Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Jelonkach, która przygotowała slalom z Królikiem między grządkami, piankowy plac zabaw z Kłapouchym, ścieżkę sensoryczną z Prosiaczkiem, mecz w koszykówkę i hokeja z Tygryskiem oraz kolorowanki z Kubusiem Puchatkiem. Na scenie zaprezentowała się młodzież z Zespołu Szkół nr 2 im. Powstańców Styczniowych w Ostrowi Mazowieckiej, w musicalu pt. „Baśń o 12 miesiącach” uczniowie Szkoły Podstawowej w Komorowie i ze Szkoły Podstawowej w Czerwinie i Studio Tańca Dress Code Dance Center Bielopotocky. Na koniec wystąpili harcerze z 21. Grunwaldzkiej Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej ,,Plejady” z Komorowa. Druhowie Państwowej Straży Pożarnej przygotowali pokaz ratownictwa medycznego zakończony konkursem z nagrodami za prawidłowe odpowiedzi.

Zgodnie z programem o godz. 15:00 została wniesiona zaplombowana urna z 28 476 losami i nastąpiło pełne emocji losowanie nagród w loterii.
Urna została otwarta przed publicznością przez komisję nadzoru wewnętrznego, a o zasadch loterii ,,SuperLokata” poinformowała przewodnicząca komisji, Wioletta Kowalczyk.
Rozlosowano 46 nagród o łącznej wartości 200 tys. zł: samochód osobowy, rower elektryczny, bony turystyczne, rower miejski, bony paliwowe i bony ubezpieczeniowe.
Właścicielką samochodu marki Hyundai Kona o wartości 94 905 zł została Grażyna Łukaszek z Komorowa.
II nagrodę – rower elektryczny o wartości 5498 zł otrzymała Jadwiga Masłowska z Zielonki.
III nagrodę – bon turystyczny o wartości 4295 zł wygrał Jan Lendzioszek z Ostrowi Mazowieckiej. Bony turystyczne o wartości 3 000 zł do zrealizowania w Hotelu Mrągowo Resort & Spa wygrali: Ewa Golonka z Somianki, Agata Waracka z Ostrowi Mazowieckiej, Maja z Ostrowi Mazowieckiej, Wioletta Zofia z Paproci Dużej. Rower Merida o wartości 2 751 zł wygrali: Małgorzata Kowalczyk z Broku, Waldemar Jakub z Ostrowi Mazowieckiej. Bon paliwowy do wykorzystania na stacjach paliw Orlen i Bliska o wartości 2 500 zł:
otrzymał Eugeniusz z miejscowości Ołdaki-Polonia, Joanna z Ostrowi Mazowieckiej, Henryk Witold Kabat z Broku, Hanna z Andrzejewa, Mariusz Podbielski z Ostrowi Mazowieckiej, Janusz Lipka z Kuskowizny, Edward Zalewski z Ostrowi Mazowieckiej. Bon ubezpieczeniowy o wartości 2 010 zł do wykorzystania za pośrednictwem organizatora w towarzystwach ubezpieczeniowych określonych w regulaminie loterii wygrali: Mariusz Malec z Kalinowa, Ryszard Henryk Rojek z Turzyna, Andrzej Chmiel z Zabrodzia, Elżbieta Siekierska z Broku, Elżbieta Głębocka z Gumowa, Bożena Elżbieta z Rybienka Nowego, Bożenna Teresa Wyszyńska z Zielonki, Danuta Trzaska z Ostrowi Mazowieckiej, Tadeusz Matys z m. Króle Duże, Henryka Oksieńczuk z Kaczkowa Starego, Anna Nowicka z Ostrowi Mazowieckiej, Tomasz Antoni Madyda z m. Stare Płudy, Sylwester Wojciech Dolka z Małkini Górnej, Żaneta Kuczyńska z Ostrowi Mazowieckiej, Kamil z Andrzejewa, Marianna Młynarska z Jackowa Górnego, Sławomir Ponichtera z Tuchlina, Sławomir Jan Grodecki z Szumowa, Dorota Elżbieta Zakrzewska z Uścianka Wielkiego, Stanisław Jadacki z Ulaska, Elżbieta Sikorska z Ostrołęki, Damian Śliwowski z m. Roszki-Wodźki, Sławomir z Ostrowi Mazowieckiej, Tomasz Grądzik z Ostrowi Mazowieckiej, Elżbieta Anna Mickiewicz z Michalina, Anna Agnieszka Puchalska z Somianki-Parceli, Agnieszka Marzena Głębocka z Kosewa, Mirosława z Ostrowi Mazowieckiej, Barbara Krystyna Dąbrowska z Ugniewa, Joanna z m. Białobiel.
W dniu 7 października na Placu Wolności w Ostrowi Mazowieckiej podczas imprezy Wielkie Gotowanie z mistrzem – Tomaszem Jakubiakiem, gdzie inicjatorem poczęstunku dla mieszkańców był Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej nastąpiło wręczenie przez Zarząd Banku głównych nagród loterii, „SuperLokata2022”, której finał i losowanie odbyły się w
2 października.

/J.Cz.; fot. KW + BS Ostrów Mazowiecka/

678 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”

5 października br. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zorganizował w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostyni spotkanie...

Zamknij