ggg ggg ggg

FESTYN RODZINNY W KICINACH (10.07.2012)

W niedzielę 8 lipca pogoda chociaż upalna, nie przeszkodziła mieszkańcom gminy Zabrodzie spotkać jak co roku na festynie w Kicinach.

Dogodnie położone boisko, obok miejsce na rozstawienie stoisk w przyjemnym chłodzie okolicznego lasu sprzyjały rodzinnej rozrywce. Rozgrywki turniejowe trwały długo, ale nie zniechęcało to patrzących spod parasoli uczestników pikniku. Na odwiedzających festyn czekały stoiska z grillem, lodami, watą cukrową lub piwem (dla dorosłych).

Opodal rozłożyły się zjeżdżalnie, zamek z piłeczkami, trampolina. Można było pomalować sobie twarz lub zrobić malowniczy tatuaż, kupić drobiazg do domu. Każdy znalazł coś dla siebie i trzeba zauważyć, że w tym roku jakby więcej osób wzięło udział w spotkaniu.
Organizatorem festynu był wójt gminy Zabrodzie Adam Ołdak, a współfinansującym Lokalna Grupa Działania „Równiny Wołomińskiej”.
/J.Cz./

Galeria zdjęć

2 044 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Turystyczny weekend w Wyszkowie (10.07.2012)

7 lipca 2012 odbyła się Gra Miejska: Eskapada Wyszków 1502-2012, zorganizowana przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. C. Norwida w Wyszkowie....

Zamknij