ggg

Ferie w Brańszczyku 2023

Uczyli się, bawili i rozwijali podczas feryjnych zajęć. Przez dwa tygodnie od poniedziałku do piątku, przez trzy godziny dziennie chętne dzieci z gminy Brańszczyk uczestniczyły w zajęciach i wycieczkach zorganizowanych przez Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Brańszczyku.

W pierwszym tygodniu uczestnicy mieli możliwość sprawdzić się w roli aktora – podczas zajęć teatralnych, zintegrować się podczas zabaw grupowych oraz zajrzeć do świata muzyki – na zajęciach muzycznych. Dodatkowymi atrakcjami były wycieczki – w środę do Zamku Królewskiego w Warszawie i parku trampolin, a w piątek do Teatru Lalki i Aktora w Łomży oraz Radia „Nadzieja”.
Drugi tydzień zimowej przerwy to Ferie z Biblioteką Publiczną w Brańszczyku.
Słuchaliśmy bajek i opowiadań, rozwijaliśmy naszą wyobraźnię, ale nie zabrakło też zajęć typowo rozrywkowych czy warsztatów plastycznych. Wzorem lat ubiegłych zajęcia odbywały się również w filiach bibliotecznych. Podobnie jak w przypadku pierwszego tygodnia dzieci wyjechały na wycieczkę, tym razem do Muzeum Geologicznego w Warszawie oraz do kina. Podczas Ferii z Centrum Kultury i Biblioteką odbył się Bal Karnawałowy, podczas którego dzieci zmieniły się w postacie z bajek.

/GCKSiT w Brańszczyku/

223 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rekordowe wsparcie dla OSP

O nasze bezpieczeństwo na co dzień dbają m.in. Ochotnicze Straże Pożarne. To ważne, żeby druhowie mieli odpowiedni sprzęt, który pomoże...

Zamknij