ggg ggg ggg ggg

Dzień Kobiet na luzie

Ponad 50 pań skorzystało w przeddzień, czyli 7 marca, z zaproszenia na spotkanie związane z Dniem Kobiet.

dscf1845

Tego roku Dzień Kobiet w Gminnym Centrum Kultury w Dąbrówce odbył się niezwykle hucznie. Uczestniczki „Babskiego wieczoru” przywitała Anna Maniecka, dyrektor GCK w Dąbrówce. Wprowadziła w proponowane atrakcje i możliwości oraz życzyła wspaniałej zabawy. Jak się okazało dla panów wstęp był wzbroniony i fotograf naszej gazety „KURIERA W…” został szybciutko usunięty. Na przybyłe panie czekało 6 stref, w ramach których mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie wizażu, kosmetologii, manicure i pedicure, fryzjerstwa, stylizacji oraz zdrowego trybu życiu, odżywiania i odchudzania. Tricki i wskazówki profesjonalnego makijażu, dobór fryzury, techniki pielęgnacji cery, porady dot. paznokci, rozpisanie osobistej karty wizerunku czy analiza składu ciała, to tylko kilka z omawianych zagadnień. Specjalistki, również Panie, a każda umiejscowiona w specjalnej strefie, odpowiadały na pytanie przybyłych mieszkanek gminy. Niespodzianką była loteria, w której wylosowano trzy zestawy kosmetyków. Elegancki, luźny klimat imprezy dopełniał drink bar, w którym przybyłe panie mogły zakupić kolorowe drinki oraz zobaczyć parę barmańskich sztuczek. Dwaj młodzi i uroczy barmani proponowali wymyślne napoje w sam raz pasujące do ożywionych i zachwyconych atmosferą imprezy kobiet. Bez wątpienia można powiedzieć, iż był to wyjątkowy wieczór dla wyjątkowych kobiet! Zapytaliśmy Panią Dyrektor GCK i GB: Skąd taki pomysł? Jak się okazało organizatorkom chodziło o zaproszenie pań na typowy babski wieczór, czyli swobodna formuła, spotkanie bez scenariusza: „Żeby panie zaplanowały ten wieczór tylko dla siebie. Przyszły z koleżankami poplotkować, wypić drinka, skorzystać z porad specjalistek… Jednym słowem, żeby dzisiaj poczuły się wyjątkowe” – wyjaśniała. Nastrój swobody podkreślało także miejsce – piękny nowy obiekt Domu Kultury. Spotkanie odbywał się w głównym pomieszczeniu – holu na parterze, gdzie królował na środku bar ze zręcznie poruszającymi się barmanami. Na piętrze, na balkonie umieszczono dodatkowe stoliki, przy których panie mogły odpocząć obserwując „babskie zamieszanie” na dole. Jedna z uczestniczek podzieliła się z nami swoimi odczuciami. Podkreślała, że od momentu, kiedy po wyborach zmienił się wójt, znacznie więcej się dzieje w gminie. Robi się ciekawiej i jest więcej propozycji, a w Gminnym Centrum Kultury nie ma tygodnia, żeby coś się nie działo. Jest bardzo zadowolona, bo nie tylko organizuje się dla dorosłych, ale dla dzieci i młodzieży. Pochwala zmiany, jakie zachodzą z inicjatywy wójta Radosława Korzeniewskiego oraz pracowników placówek.
Podsumowując Dzień Kobiet w Dąbrówce trzeba stwierdzić, że pomysł był „strzałem w dziesiątkę”, gdyż panie bawiły się dobrze, a warunki stworzono wspaniałe do miłego spędzenia tego wyjątkowego wieczoru.
/Janina Czerwińska/

Galeria zdjęć

 

3 025 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Specjalna Strefa Ekonomiczna szansą na zmniejszenie bezrobocia?

4 marca w Kinie Narew odbyło się otwarte spotkanie wiceminister Gospodarki Ilony Antoniszyn – Klik z mieszkańcami Pułtuska. Spotkanie poświęcone...

Zamknij