ggg ggg ggg ggg

Dzień Dziecka z Powiatem Wołomińskim

W tym wyjątkowym dniu, w imieniu Starosty Wołomińskiego Adama Lubiaka wręczone zostały upominki i słodkości dla najmłodszych mieszkańców Powiatu Wołomińskiego.

Z okazji Dnia Dziecka, upominki od Starosty Wołomińskiego Adama Lubiaka otrzymali najmłodsi pacjenci Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie.
Upominki przekazała na ręce Pani Kierownik Oddziału Pediatrycznego i Pielęgniarki Oddziałowej, Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej Agnieszka Kibart wraz z Zastępcą Dyrektora Szpitala ds. Lecznictwa Katarzyną Kamińską.
Upominki wraz ze słodkościami trafiły również do dzieci i młodzieży z Domów Dziecka „Jaś” i „Małgosia” w Równem oraz do uczniów Szkół Specjalnych w Radzyminie i Wołominie.
Wszystkim dzieciom raz jeszcze życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i radosnych chwil. Aby ten dzień i każdy następny był dla Was wyjątkową przygodą i przyniósł wiele niespodziewanych przyjemności i radości!

/Powiat Wołomiński/

498 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
DNI MIASTA KOBYŁKA 2023

Trzydniowe obchody tegorocznych Dni Kobyłki rozpoczęły się w piątek, 2 czerwca a zakończyły w niedzielę, 4 czerwca. Dopisała pogoda i...

Zamknij