ggg ggg
ggg ggg

Dzielnicowa zaprasza do Punktu w Dąbrówce

Od piątku, 8 czerwca, mieszkańcy Gmina Dąbrówka mogą spotkać się ze swoją dzielnicową – asp. szt. Sylwią Borzymek, w nowo otwartym Punkcie Przyjęć Interesantów Dzielnicowego przy ul. T. Kościuszki 14.

SONY DSC

W ramach realizowanego programu „Dzielnicowy bliżej nas” oraz zawartej pomiędzy Wójtem gminy Dąbrówka, a Komendantem Stołecznym Policji, umowy użyczenia pomieszczeń należących do gminy, w czwartek, 7 czerwca nastąpiło przekazanie kluczy do lokalu, w którym w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 10:00 – 13:00 interesantów przyjmować będzie dzielnicowa. Klucze oraz pomieszczenie zostały przekazane przez wicewójta Dąbrówki Zenona Zadróżnego, w obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie mł. insp. Leszka Czaplickiego oraz kierownictwa Komisariatu Policji w Radzyminie.
Lokal wyposażony jest w sprzęt biurowy, komputerowy, drukarkę oraz dostęp do internetu.
Mieszkańcy gminy mogą zgłosić swoje problemy i potrzeby związane z poprawą bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania, bez konieczności odwiedzania komisariatu w Radzyminie.
Dzielnicowa rejonu gminy Dąbrówka – asp. szt. Sylwia Borzymek przyjmuje mieszkańców gminy Dąbrówka oraz sołectw w Punkcie Przyjęć Interesantów Dzielnicowego w Dąbrówce przy ul. T. Kościuszki 14 w budynku tzw. „Agronomówce” (wejście od strony Urzędu Gminy Dąbrówka) w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 10:00 -13:00. Kontakt telefoniczny do dzielnicowej: 600 997 212, (kontakt email: dzielnicowy.radzymin5@ksp.policja.gov.pl).

/rl, źródło KPP Wołomin/

651 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Potańcówka w rytmie disco

Razem z mieszkańcami w sobotnie popołudnie powitaliśmy lato w rytm znanych i lubianych przebojów disco. Zadowoleni starsi i młodsi mieszkańcy...

Zamknij