ggg ggg

Dobra gra, kolejne zwycięstwo (27.11.2012)

W ubiegłą sobotę 24 listopada KS CAMPER Wyszków w meczu z UMKS Kęczanin Kęty wygrał 3 : 1.

Drużyna Campera po raz kolejny pokazała, że na własnym terenie jest niebezpieczna.  Początek spotkania był dla drużyny z Wyszkowa bardzo udany. Po kilku dobrych obronach wysunęli się na prowadzenie 8:3. Wpływ na to miała dobra gra w obronie jak i w ataku. Kilka minut potem był już remis, lecz bardzo ambitny zespół Campera zdołał wysunąć się na prowadzenie i pierwszego seta wygrali 25:19.
Drugi set był bardzo zacięty. Liczne ataki ze strony gospodarzy oraz gości uczyniły spotkanie bardzo interesującym. Jednak ostatni cios zadał w tym secie zadał Maciej Główczyński popisując się dobrym atakiem ze środka. Trzeci set należał do gości. Poprawili grę w obronie jak i w ataku i to przyczyniło się do zwycięstwa.

Czwarty, jak się okazało ostatni set był w wykonaniu Campera znakomity. Kontrolowali go od samego początku i dzięki temu wygrali 25:13.
KS Camper Wyszków 3:1 UMKS Kęczanin Kęty (25:19, 25:23, 24:26, 25:13)
Camper Wyszków- Zrajkowski, Kacprzak, Wójcik, Szulik, Kaczorowski, Główczyński, Knasiecki