ggg ggg
ggg ggg

Dni Kobyłki

Wyjątkowe, jubileuszowe Dni Kobyłki, z okazji 50–lecia Miasta będą obfitowały w szereg atrakcji, zapewniających rozrywkę wszystkim mieszkańcom.


Zapraszamy rodziców i dzieci, różnorodność imprez dopasowana jest do każdej grupy wiekowej.
Rozpoczniemy w sportowy sposób, turniejem WWL Badminton Yonex Cup już 19 maja. Widzimy się w Szkole Podstawowej nr 3 o godzinie 9:00.
20 maja ciąg dalszy rozgrywek sportowych, także w SP nr 3 – Grand Prix Polskie Badminton, od godziny 11:00.
Wieczorem zapraszamy na rozrywkowy program, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury. Będzie to spektakl „Kobyłka da się lubić”, w którym możemy zobaczyć znanych i popularnych aktorów lub artystów telewizyjnych: Conrado Moreno, Elizabeth Duda, Kevin Aiston. Przedstawienie poprzedzi koncert węgierskiego zespółu Erdofu. Rozpoczynamy o 18:30.
W poniedziałek, 21 maja zapraszamy do MOK-u na autorskie spotkanie z Janem Nowickim. Aktor zacznie spotkanie z widzami i słuchaczami o godzinie 18:30.
Wtorek na wesoło, czyli od 18;30 w MOK rozśmieszać nas będzie kabaret MOHEROWE BERETY.
Środa z historią miasta. Wszystkich ciekawych przeszłości Kobyłki zapraszamy do MOK na prelekcję Marii Balickiej pt: „Wyprawa w przeszłość” o godzinie 18:30.
Bardzo ważny dzień dla Miasta – w czwartek odbędzie się uroczysta Sesja Rady Miasta wraz z koncertem Tadeusza Woźniaka, zapraszamy od 17:30.
25 maja – Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl „Jak to dawniej w Kobyłce bywało” o godzinie 17:00.
26 maja –startujemy z Pucharem Mazowsza w Kolarstwie Górskim – spotykamy się na granicy Kobyłki i Nadmy o 13:00.
Najważniejszym wydarzeniem będzie piknik rodzinny, który odbędzie się 27 maja na pl. 15 Sierpnia.
Imprezę plenerową rozpoczniemy się o 14:00, a chwilę później na scenę wkroczą roztańczone przedszkolaki, zespół muzyczno-młodzieżowy oraz orkiestra. Od 15:00 najmłodszych będzie zabawiał zespół Tulinki.
Pokazy sekcji MOK oraz występy zespołów folklorystycznych umilą oczekiwanie na gwiazdę wieczoru, czyli zespół HAPPYSAD. Poprzedzi go występ zespołu Jary Oddział Zamknięty.
Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach i animacjach, zabawach w bezpłatnym wesołym miasteczku oraz do odwiedzenia studia plenerowego Radia dla Ciebie.

426 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Największa samorządowa inwestycja drogowa w dziejach Marek

Niedługo rozpocznie się rozbudowa jednej z najważniejszych arterii - ulic: Sosnowej i Kościuszki w Markach. W dniu 14 maja 2018...

Zamknij