ggg ggg

Cheerleaders Iskra z I i II lokatą wracają z zawodów w Budapeszcie

Cheerleaders Iskra – zespół działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie w dniach od 12 do 15 kwietnia 2019 roku uczestniczył w Międzynarodowych Zawodach CheerLeaders „II Elit Spring Open” w Budapeszcie.

W połowie kwietnia łochowski zespół Cheerleaders Iskra wziął udział w sportowych zmaganiach z zespołami z Węgier i Austrii podczas Międzynarodowych Zawodów CheerLeaders „II Elit Spring Open” w Budapeszcie. Zdobycie: drugiego miejsca w kategorii Cheer Coed Senior oraz pierwszego miejsca w kategorii Groupstunt All Girl oraz Groupstunt Coed Senior jest niewątpliwym potwierdzeniem możliwości i talentu młodych Łochowian. Start w zawodach był też okazją do zwiedzania Budapesztu – pięknej stolicy Węgier.
Nie tak dawno, bo w marcu br. zespół brał udział w XXII Mistrzostwach Polski Cheerleaders PSCH i również wrócił z sukcesami tj.:
Cheer Coed Senior Iskra – I Miejsce
Group Stunt Coed Senior Iskra
– I Miejsce,
Group Stunt All Girl Senior Iskra
– II Miejsce,
Partnerstunt senior Asia i Maciek
– I Miejsce,
Partnerstunt senior Julia i Kamil
– II Miejsce,
Group Stunt All Girl Senior Iskra 2
– IV Miejsce,
Group Stunt Coed Senior Iskra 2
– V Miejsce.
Zdobyliśmy także 6 tytułów Mistrzowskich w Grand Prix Polski Cheerleaders 2018.
Wyjazd okazał się możliwy za sprawą pomocy otrzymanej od samorządu i burmistrza Łochowa Roberta Gołaszewskiego oraz dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie Andrzeja Suchenka.
/oprac. J.Cz.; fot. Cheerleaders Iskra/

928 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Informacja o strajku nauczycieli

Wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu węgrowskiego bezterminowo zawiesiły strajk. Klasyfikacja uczniów klas maturalnych przebiegnie bez zakłóceń.

Zamknij