ggg ggg

Camper wygrał 3 : 2 (19.02.2013)

KS Camper w sobotnim meczu pokonał Czarnych Radom.

Publiczność dopisała, mecz rozegrany 16 lutego w hali Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wyszkowie, wzbudzał wiele emocji. Także tych negatywnych. To kibice lidera tabeli Czarnych Radom nie zachowali się odpowiednio wobec sędziego, przeciwnika oraz pozostałych kibiców. I set zakończył się wynikiem 25 : 27 i wygrali goście, II set 25 : 23 oraz III z wynikiem 27 : 25 należał do gospodarzy, czyli Campera. Kolejny IV set to znów zwycięstwo Czarnych Radom i wynik 29 : 31. Tak zacięta i wyrównana gra zakończyła się tie-breckem i przechyliła zwycięstwo na stronę siatkarzy z Wyszkowa (16 : 14). Przewaga Campera wynosiła w każdym wygranym secie – 2 punkty, ale wygrana ostateczna, czyli 3 : 2 , nie zmieniła pozycji naszych siatkarzy. Nadal zajmują 5 miejsce w tabeli wyników z 32 punktami, a Czarni Radom nadal są na pierwszym miejscu w dotychczasowych rozgrywkach. Mecz była jednak dobry. Sebastian Wójcik został wybrany najlepszym siatkarzem meczu.

Składy zespołów:
Camper Wyszków: Woroniecki, Główczyński, Szulik, Ł. Kaczorowski, P. Kaczorowski, Wójcik,
Obrębski (libero) oraz Zrajkowski, Świrydowicz, Zalewski, Kozłowski i Knasiecki (libero)
RCS Czarni Radom: Neroj, Prygiel, Wachnik, Radomski, Kałasz, Grzechnik, Filipowicz (libero)