ggg ggg

To była największa impreza tegorocznego Finału WOŚP w powiecie wołomińskim!

W niedzielę, 15 stycznia odbył się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Wołomin zebrał ponad 104 tys. złotych, co wraz z wynikiem sztabu w Duczkach dało w sumie 204 tysiące złotych!

 

DSCF0590 (Copy)

 

Od kilku lat na terenie gminy Wołomin funkcjonują dwa sztaby WOŚP, które organizują doroczne imprezy finałowe. Wydarzenie przygotowane przez Sztab Duczki odbywa się na terenie tamtejszego Zespołu Szkół, zaś finał organizowany przez Sztab Wołomin na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan”.
Mieszkańcy, którzy w tym roku zdecydowali się uczestniczyć w finale organizowanym w hali OSiR „Huragan”, z pewnością na brak atrakcji narzekać nie mogli. Na wielkie granie złożyły się bowiem występy wielu popularnych zespołów disco polo tj.: B-QLL, Lili, Maczo, Mejk, Bayera, Tiago, MeGustar oraz gwiazda wieczoru formacja Skaner. Imprezę poprowadzili znani z telewizji: Maciej Orłoś i DJ Miki – Gosia Kosik, zaś do aktywnego licytowania zachęcały nazwiska wielu znanych polskich gwiazd. Wśród licytowanych przedmiotów obok gadżetów WOŚP i przedmiotów z autografami znanych osób, znalazły się takie ciekawostki jak np. kolacja z panią burmistrz Elżbietą Radwan, czy kurs na prawo jazdy ufundowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców „U Sławka”. Słowem, każdy bez względu na wiek czy zainteresowania mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Trzeba uczciwie przyznać, że wysiłki organizatorów opłaciły się, bowiem wołominiacy chętnie przystąpili do wspólnej zabawy i kwesty na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. W samym Wołominie udało się zebrać ponad 104 tysiące zł (86 tys. zł w hali OSiR oraz 18 tys. zł w Zespole Szkół nr 2), zaś w Duczkach, gdzie jak co roku odbywało się równie huczne orkiestrowe granie zebrano 100 tys. zł, co w sumie złożyło się na bardzo dobry, żeby nie powiedzieć imponujący wynik 204 tysięcy złotych. Słowa najwyższego uznania dla mieszkańców, wolontariuszy i organizatorów!

 

Galeria Zdjęć

828 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Relacja z 25. finału WOŚP w Ząbkach

15 stycznia 2017 roku odbył się 25. Finał WOŚP w Ząbkach, który zakończył się zebraniem 21 077,35 zł, z czego...

Zamknij