ggg ggg

Burmistrz Ząbek odznaczony przez Prezydenta

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z dnia 11 maja Burmistrz Miasta Ząbki Robert Perkowski został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi.

To odznaczenie państwowe zostało wręczone 25 maja 2018 r. w ogrodach Pałacu Prezydenckiego z okazji Dania Samorządu Terytorialnego.
– Jestem niezmiernie wdzięczny Panu Prezydentowi za to odznaczenie. Ten miły gest jest potwierdzeniem, że działalność samorządowa to nie tylko codzienna, rzetelnie wykonywana praca, ale misja, jaką wypełniamy na rzecz naszej lokalnej społeczności. W pewnym sensie od nas, od naszego zaangażowania i twórczego podejścia w rozwiązywaniu problemów zależy jakość życia tysięcy naszych mieszkańców – mówi burmistrz Robert Perkowski.
Przyznanie medalu zbiegło się też w czasie z okrągłym, 20 –letnim jubileuszem aktywności samorządowej obecnego burmistrza, a wcześniej radnego powiatu wołomińskiego i radnego Miasta Ząbki.

/UM Ząbki/

2 867 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Prasowy KPP Węgrów Bezpiecznie w sieci i na drodze

Czym jest cyberprzemoc, jak się przed nią bronić i jakie są konsekwencje dla jej sprawców oraz jak bezpiecznie poruszać się...

Zamknij