ggg ggg

Burmistrz EDYTA ZBIEĆ złożyła ślubowanie

W minioną środę, 21 listopada przy udziale licznie przybyłych mieszkańców i gości, odbyła się inauguracyjna Sesja Rady Miasta Kobyłka kadencji 2018-2023.

SONY DSC

Podczas obrad, nowo wybrani Radni oraz Burmistrz Edyta Zbieć, odebrali z rąk Przewodniczącej Miejskiej Komisji Wyborczej zaświadczenia o wyborze.
Szczególnie uroczystym punktem obrad był akt ślubowania. Po złożeniu ślubowania przez nowo wybranych radnych, którzy tym samym potwierdzili przyjęcie mandatów na najbliższe 5 lat, swoje ślubowanie złożyła Burmistrz Kobyłki Edyta Zbieć.
Na ten moment czekali licznie zgromadzeni mieszkańcy i goście, w tym delegacja z sąsiedniego Wołomina na czele z burmistrz Elżbietą Radwan. W długiej kolejce chętnych do złożenia nowej Pani Burmistrz życzeń, gratulacji i kwiatów ustawili się również m.in. dotychczasowy burmistrz Kobyłki Robert Roguski, a także ustępujący wicestarosta Adam Łossan. W krótkim wystąpieniu, wzruszona Edyta Zbieć podziękowała wszystkim za serdeczne życzenia, a mieszkańców i radnych zapewniła, że jako burmistrz będzie zawsze dostępna dla ludzi i otwarta na współpracę służącą miastu.
Radni podczas pierwszej sesji wybrali Przewodniczącego Rady Miasta Kobyłka, którym został Kamil Kowaleczko oraz Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Kobyłka – Konrada Kostrzewę.
Burmistrzowi i Radnym serdecznie gratulujemy i życzymy pomyślności, i powodzenia w realizacji wszelkich działań na rzecz społeczności i rozwoju Miasta Kobyłka.

/opr. rl/

1 515 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Klucz do miasta już oficjalnie w rękach Pani Burmistrz Małgorzaty Zyśk!

We wtorek, 20 listopada odbyła się inauguracyjna Sesja Rady Miasta Ząbki, kadencji 2018-2023, podczas której nowo wybrana burmistrz Małgorzata Zyśk...

Zamknij