ggg ggg

Brązowy medal zdobyty podczas XX Mistrzostw Polski w Makowie Mazowieckim!

XX Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów już za nami. Z OKKK wystartowało 2 zawodników. Tym razem Jan Bilwin wywalczył brąz wygrywając w dwóch walkach eliminacyjnych  i ulegając w  walce półfinałowej. Michalina Chrobot niestety bez medalu.

Zawody stały na dobrym poziomie organizacyjnym i sportowym więc cieszy nas medal zdobyty przez naszego zawodnika. Pozostaje niedosyt  z powodu walki Michaliny. Jej walka została przerwana po serii fauli ze strony przeciwniczki a następnie Michaliny. O werdykcie „zadecydował” lekarz, który nakazał przerwanie walki po silnym niedozwolonym ciosie naszej zawodniczki. Szkoda , bo prowadziła w tej walce. Ostatecznie Michalina Chrobot  sklasyfikowana została na 7 miejscu.

Podczas zawodów sensei Radosław Grabowski sędziował kata młodzieżowców  oraz walki. Sensei Tomasz Marcjaniak pełnił rolę sekundanta.

Zawody rozegrano 16.11.2019  w Makowie Mazowieckim z udziałem 214 zawodników z 77 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Otwarcia dokonali: Starosta Powiatowy, Burmistrz Miasta. Organizatorem mistrzostw był Międzyszkolny Klub Shinkyokushin KKK w Makowie prowadzony przez sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca.